Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[istek] ev halkina yapilabilecek şakalar [/istek]

dory

Öne çıkan mesajlar

selam
benim ayni ev ortamini paylastiginiz insanlara yapilabilecek saka onerilerine ihyitacim var. pati ahalisinden orjinal fikirlerini paylasmasini reja ediyorum.

ozellikler:
agir zarar vericek eşek şakasi olmasin
komik eglenceli olsun
bana yapilanlari odetsin
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bir adet iğne iplik alıyosun. arkadaşı pijamasından yatağa dikiyosun ama her yerinden. sağlam dikiyosun bi de. kaldı mı öyle evet kaldı. şimdi bir adet korku maskesi ve bir adet fotoğraf makinası fılaşını alıp arkadaşın yüzünün tam önüne geliyosun.

-ŞŞ *bilmemene* ŞŞ bak bi
-hıı ne CİYYAAAAAAAK. *catırt cuturt*

bu şaka yaptığın senin ev arkadaşları di mi?

yardım lazımsa geleyim. sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

5 tecavüz suçundan hapise girmiş adamı eve kitle. arkadaşların içerde olsun sen çık. çok eğleneceklerdir, uzun yıllar boyunca gülerek hatırlayacağınız bir hatıranız olacaktır.

.. :p

troll bir yana, buzdolabının içine oyuncak fare koyabilirsin. gerçeğe çok benzeyen tüylü tüylü oyuncak fareler var onlardan kullanabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
şimdi bir adet iğne iplik alıyosun. arkadaşı pijamasından yatağa dikiyosun ama her yerinden. sağlam dikiyosun bi de. kaldı mı öyle evet kaldı. şimdi bir adet korku maskesi ve bir adet fotoğraf makinası fılaşını alıp arkadaşın yüzünün tam önüne geliyosun.
-ŞŞ *bilmemene* ŞŞ bak bi
-hıı ne CİYYAAAAAAAK. *catırt cuturt*
bu şaka yaptığın senin ev arkadaşları di mi?
yardım lazımsa geleyim. sdfs

eğlenceliymiş ama çok zahmetli. eve yedek giyecekleri ile geldiyseler ve erkekseler, iç çamaşırlarının içine şu can yakan kremden boşalt biraz (adını unuttum mentollüydü). gerçi bu can yakar sanırım eşşek şakasına giriyor.

bu tarz şakaları en iyi lisede falan yatakhanede kalanlar bilir onlara sor, benim bi arkadaş zamanında baya anlattıydı ama unuttum.

edit: mesela garadia'nın koyduğu videoda ilk yapılan şeyi anlatmıştı onu yap bence hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ardeth said:
şu can yakan krem(adını unuttum mentollüydü).

BenGay ?

Adamına göre can yakar o yav, eski sporcu adam çok kullanmışsa eğer pek etkisi olmaz. (bkz. şu anki oda arkadaşım eski yelkenci, suya çıkmadan önce ısınmak için kullanırlarmış o yüzden elemanın canı çok yanmıyor)

Oda kapısının önüne s.çmayı deneyebilirsin, bana yaptılar(allahtan direk yere değil de bir kabın içine), yapanlar bayağı eğleniyor açıkçası. Ama püf nokta kurbanı odadan çıkarmayı başarıp o suratındaki ifadeyi görmek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...