Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

abi oyunu oynamadan böyle konuşuyorsunuz ya cinnet geçiriyorum,sabah 8 de giriyorum haftaiçi gankten korkudan başımızı alamıyoruz,ne biliyim dünya kadar ırk var her birinin köyleri ana baba günü,paso yeni player doğuyor ana şehirlerde,kendi gözlerimemi inanayım yoksa sizin oynamadan yazdıklarınızamı ,abi biraz el insaf conanıda böyle çökerttiniz yav,2 saat oynıyan eurogamer elemanından ne farkınız var ya,oyuncu kaybediyormuş oyun,herif günde 1000 slot açıyor,2 dk sonra tükeniyor,3. dk da refresh etmeme rağmen 2 gün oyunu alamamıştım,abi oyunu alın oynayın en az 1 hafta ondan sonra yorumlarınızı yapın,3 gün oynadım sağı solu incelemekten fırsat bulamamıştım,ana harita büütn oyunlardan daha ayrıntılı, hayret birşeysiniz ya,bok atmanında bir sınırı var :S bide ben kimsenin avukatı değilim,komplo teorisi filmini sen izlersin beğenmezsin ben izlerim beğenirim,ama izledikten sonra yorum yazarız değilmi??
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar niye boyle agresife bagladiniz anlamis degilim ama ben oyuna zaten bok atmiyorum, hatta ilginizi cektiyse size oyunla ilgili hicbir yorum yapmadim, yaptigim direk duz mantik yurutmekti ve bu duz mantigi adamlarin disardan goruntusune, sitelerine ve satis politikalarina dayanarak yaptim.. oyunu alip ondan sonra yorum demek ne kadar sacmadir yorum bile yapmak istemiyorum, para agacta mi buyuyor sizin orda? benim amacim burda sizlerden pozitif veya negatif bir yorum almak yaptigim izlenimler uzerine, ona gore haa boyleymis alayim veya almayayim yolunda bir sonuca varmaktir. hicbir gelecek vaad etmeyen bir oyuna saate bakarak niye site kampliyim ki, size mantikli geliyor mu? diyebilirsiniz ki oyun gelecek vaad ediyor, o zaman duzgun bir sekilde aciklarsiniz, sen boyle boyle dusunmussun ama aslinda boyle degil, oyuncu sayisi normalde boyle, soyle reklam yapiyorlar veya serverlarla ilgili boyle planlari var veya ne biliyim aslinda oyuncu almamalarinin baska nedenleri vardir?

D@rkwish said:
Bitmiş abi oyun bırakalım biz :(

bu mudur yani sorulan sorulara verilen yanit?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla soru işareti boldu mesajındada soru varmı yokmu tartışılır :) Neyse ben sana çok kısa kendi görüşümü yazayım: Oyun gelecek vaadediyor, player sayısını göremiyoruz ama bana yeterli gayet bol aksiyon buluyorum 1k kişilik siegeler yapıyor millet ki ben 250 kişilik siege kendim yaşadım ne bekleniyor anlamıyorum başka oyunlarda 5klık siegelermi oluyormuş? Oyun 2 ay sonra kapatılsa benim için sorun olmaz çoktan parasını çıkardı benim gözümde 2 aydır gayet mutlu bir şekilde pvpmi yapıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gap baya büyük ancak şöyle bir noktadan sonrası fark yaratmıyor ve o noktaya gelmeside imkansız değil yani aşırı casual değilsen ve zamanını "productive" kullanırsan. Fresh server yeni başlayanlar için güzel olur ancak populasyonu nasıl olur ilk serverı nasıl etkiler bilemiyorum; fakat bana göre ilk serverda bütün buglar vs fixlenmeden oyun biraz daha stable hale gelmeden yeni server gelmeyecek. Yani skill bi yere kadar karşındaki oynamayı beceremiyorsa elbet kesersin ama o skilli kasan nadir insanlar oyunu oynamayı beceremez çoğu beceriyor :) Bugün sabah 7 gibi 1 vs 4 yaptım skilleri çok aşmış değildi ve oyun tecrübeleride pek yoktu o yüzden çok zorlamadı ancak akşam mesela 4 vs 6 yaptık baya bir zorladı çünki karşıdaki 6 daha önce bol bol grup pvpsi yapmıştı bariz belliydi ve skilleride bizimle aynıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:
said:
The Shop will be open next week for those interested in buying Darkfall. The link is

https://accounts.eu.darkfallonline.com

Opening dates/time
Monday May 11th: 3pm GMT
Tuesday May 12th: 3pm GMT
Wednesday May 13th: 3pm GMT
Thursday May 14th: 3pm GMT

Opening hours are subject to change without warning so please check back with this thread.

GMT bizim saate gore ne kadar ileri veya geri oluyor? birde oyun clientini nerden cekiyoruz? sorulara yanitlar icin ayrica tesekkurler

-GMT farki ve torrent linkini buldum ama, torrentten baska kaynak var midir? seed kasar simdi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:
purchase nerden nasıl ediliyor? Sitesinde link göremedim ( görmemelimiyim zaten? :) )

https://www.darkfallonline.com/accounts/f/default.php?pname=Homepage

burdan account yaratıyorsun, sonra log-in oldugunda yukarda "purchase" olmasi gerek, belli saatlerde normalde satis ama mesela dun gece 1'de acikti..

ake kapanmis, bugun 6'da acilmasi gerekiyor yine, ben disari cikicam ya kizla, satisa acin, ben eve geldigimde kapatin veya dun geceki gibi kredi kartinin limiti dolmus olsun.. /trajedi
Sosyal ağlarda paylaş

There is a problem completing your purchase:

Problem to complete the purchase: Transaction charge error.

Please contact Support by clicking this link: Support

bu hatayi aliyorum isbankanin maximum kartiyla. bilgileri ve kart uzerindeki bilgiler ayni, hatta kart bana kayitli yani, hesapta 100 milyondan daha fazla para var, sebebi ne olabilir sizce? support'a mail attim ama 10 gun icinde yanit beklemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

arkadas heves ettim, oyunun butun ozellikleri "beni alma" diye bagiriyor.. account almasi dert, sayfasini bulmasi dert, odeme yapmasi dert... forumlarda onlarca insan var odeme yapamiyoruz diye, adamlarin transaction yapan araci sirketi olmadigi icin "unsecured" gorunuyormus haliyle bankalarin cogu odeme yapmiyor..

siz hangi bankalarla odeme yaptiniz?

ulan AV'den bir kiside durum budur, soyle yapmak gerekir diye aciklama yapmaz mi ya? 100+ post var konuyla ilgili, 42 gun onceye dayaniyor bazilari, insanlar caresizlikten oyunu birakmis, sirket hala 1 tane aciklama yapmamis konuyla ilgili... support'a da yanit vermiyorlar ayrica..

yuh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...