Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Boss Testing

Gangren

Öne çıkan mesajlar

LordVithar said:
tinu said:
Yokmu deneyen su anda baska guıld burda... Tank ı ayakta tutamıyoruz ınanılmaz vuruyor.. kıte yapılmıyor 3 healler heallıyoruz debuff atıp yatırıyor ayakta tutamadık...

Tinu 25 man deniyoruz şu anda, tank plasma yediginde tutuluyor cdleriyle ama 2. bir tankın hemen tauntlaması lzm.

Edit: eksik

sımdı bızde oturduk cd larla ayakta tutuyoruz gecıcez 2ncı phase e de bız 10 kısı denıyoruz 10 kısı baya zor oluyor

shine da deniyor arada soruyorum onlarada
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:
Faz2ye amcalar DuelSpeci kullanın diyor bu combatta :)

Heal lazım bol bol , P1de sorun yok anca CDlerle aşılıyor. Ancak nerede Bring the player , not the class mantıgı onu cözemedim. Yine DK yine dk....

p1 de 10 kısı denedık bız zor oluyor ama dedıgın gıbı 2 dk olsa rahat rahat gecerız dk tank cok avantajlı...
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
serjuhan said:
Faz2ye amcalar DuelSpeci kullanın diyor bu combatta :)

Heal lazım bol bol , P1de sorun yok anca CDlerle aşılıyor. Ancak nerede Bring the player , not the class mantıgı onu cözemedim. Yine DK yine dk....

dualspec olayı combattayken islemeyecek denmisti?

Demek istedigim. Healer sayısını artırmak lazım. Bunu da healer stackletmicez Twins gibi dediklerine göre o yollu yaptırcaklar ki. Denedigim bosslar 6 bilemedin 7 healer istiyor max. Buna 7-8 cok rahatlatır , bariz fix combatı.
Sosyal ağlarda paylaş

Önceden belirttiğim gibi kolay bir boss (Heroic versiyonu 2.denemede kestik...)
Flame Leviathan; "hoşgeldiniz efendim sizi böyle alalım" diyerek sizi tebessümle karşılayan kapı görevlisi gibi olmuş ^^

Bu arada normal versiyonunda araçlar ile ilgili bug olmuş oyun içerisinde fixlediler ve araçlardan inerek tekrar binilmesini istediler. Bunu yaptığınızda aracın gücü yarı yarıya azaldı(yani olması gereken değerlere geldi)

*** İstemedende olsa hard-mode denedik 1 sefer, cidden zor görünüyor :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...