Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

no-xplode

Cons

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Bugün ilk defa kullandım.

İnanılmaz ya hahahaha

Evde içtim çıktım spora gittim, başlarda hiç birşey yok. Sonra üstünden 40dk geçince etkisini hissetmeye başlıyosunuz.

Açık geniş tutuş barfix benim en zorlandığım harekettir. 10-11 tane en fazla çekebilirim ilk sette. No-Xplode u aldığım gün 11,12,13...18,19,20,21 diye gitti :D

Bi set hareket yapıyorsun. Sonra nabzın yükseliyor. Sonra 2. sette daha yüksek ağırlıkla yaparken daha kolay yapıyorsun. Sanki gene ilk seti yapar gibi.

Ama dediğim gibi tansiyonu epey yükseltiyor. Sağlıklı birşey olmadığı apaçık ama 1-2 haftalık kür olarak kullanılmasında bi sakınca olmaz gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

FDA'i falan karıştırmayalım arkadaşlar ne alakası var olayın FDA ile. FDA amerika'nın sağlık bakanlığı gibi bir kuruluşudur ve ilaçlara bakar. Bu ürünler ilaç değil ek besindir ( supplement ). Herhangi bir zararı olacağını zannetmyiorum ancak tabi ki bir protein tozu kadar masum ürünler değildir bence. No Xplode nitrik oksit ürünüdür ve idmanlarınızda size dayanıklılık sağlar ve kaslarınıza daha çok kan pompalanmasına yardımcı olur. Kafein sayesinde daha konsantre olmuş bir şekilde idman yaparsınız.

EDİK: Uyarı olarak adana bölgesinde satılan bütün no-xplode ve diğer ek besinler sahtedir o yüzden uygun fiyata buldum ( hatta amerika'dan bile ucuza ) yihu diyip sağlığınızı tehlikeye atmayınız.
Sosyal ağlarda paylaş

OogahBoogah said:
hazir spor yapan insanlar varken soruyum barfiks sopasi aldim bildiginiz gibi fakat daha 5 tane cekemedim arkadas 4 de kaliyorum kollari omuz hizasi akdar acip oyle cekiyorum daha 1 hafta felan oldu iste artarmi bu yoksa omur boyu 4 mu cekicem

Omuz hizasında tutarak yaptığın barfiks bicepslerine vuracaktır pek bir anlamı yok. Geniş tut ve birisinden yardım al, bacaklarını dizden geriye kır ayaklarını üstüste koy biri seni alttan tutsun biraz kuvvet versin yukarı doğru. Haftada 2-3 kereden fazla da yapma.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu no-xplode u nerden aldınız yahu? Gittigidiyorda fiyatlar 70-130 arası nerden güvendiniz de aldınız bunu? Bi de 1-2 hafta bunu alıp çalıştın, bıraktığın zaman eskisi gibi olmayacak performansın büyük ihtimalle. Sonra kaslarda küçülme/sarkma gibi sorunlar olmaz mı? Veya bırakamamak gibi bir sorun?
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:
OogahBoogah said:
hazir spor yapan insanlar varken soruyum barfiks sopasi aldim bildiginiz gibi fakat daha 5 tane cekemedim arkadas 4 de kaliyorum kollari omuz hizasi akdar acip oyle cekiyorum daha 1 hafta felan oldu iste artarmi bu yoksa omur boyu 4 mu cekicem

Omuz hizasında tutarak yaptığın barfiks bicepslerine vuracaktır pek bir anlamı yok. Geniş tut ve birisinden yardım al, bacaklarını dizden geriye kır ayaklarını üstüste koy biri seni alttan tutsun biraz kuvvet versin yukarı doğru. Haftada 2-3 kereden fazla da yapma.

sunu sandalye yardimiyla yapsam olurmu acaba deniyim bi hemen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...