Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

no-xplode

Cons

Öne çıkan mesajlar

Muscletech in dalga geçilmeyen ürününü bulmak zor zaten, ki bencede haklılar :) Geçenlerde anabolik(!) multi vitamin ürettiler ve acaip acaip iddiaları var bildiğimiz multi vitamine. Ondan sonra onlara pek bulaşmama kararı aldım :P

Muscletech'in bana göre kullanılabilecek ürünleri; cell mass, nitro tech, nano vapor, aplodan ve bunda şüpheliyim ama anabolic halo'dur. Gerisine hikaye gözü ile bakıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Stifler said:
Abi gakic kullandın mı? Kullandıysan yorumlarını alalım.
Çünki gakicle yurtdışında acayip dalga geçerler.

Gakic kullandımda neden dalga geçiliyor merak ettim :D , valla ozamanlar hardcore gidiyordum xD hiç bişi yapmasa bile psikolojik etki yapiyordu haha basmadığım ağırları basıyordum bilmem ben sevmiştim da niye dalga geçiliyorki :D

edit : Bu arada aklıma geldi de Cons yazmış pastırma fln gibi kokuyo diye bişi , direk aklıma Animal Pak geldi ne iğrenç bi kokudur o ya
Sosyal ağlarda paylaş

B vitamini yüzünden öyle kokuyor diye bir teorim var. Genelde multi vitaminlerde o kokuyu alırsınız çok rahat. Bence animal pak in vitamin değerleri 1 seferde almak için çok yüksek, 2 tane alındığı zamanda çok pahalıya geliyor ve çişimizi pahalılıaştırmaktan başka işe yaramıyor. Onun yerine 1 tablet x 3 kere ya da 1 tablet x 2 kere kullanabileceğim vitaminlere yöneliyorum. AST'den çok memnunum mesela, now adam denemeyi düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Cons said:

karbonhidratın çeşidine göre ne kadar önce aldığın önemli. hemen önce alırsan yarardan çok zararı olur.

Sana zahmet açar mısın konuyu biraz ? Yada okunacak site varsa linkle ben okurum. İçip 5 10 dk bekeyıp ıdmana gırıyoruz.

Link bu. Amıno ve bca yı bugun gıdıp bakıcam, linklerim.

http://www.bodydrom.com/default.asp?git=3&urun=33966
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...