Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hafifledim

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:
Düz saç da belalı oluyor. anında yaglanıyor mesela. hatta öyle ki "aaa jöle mi sürdün??" diyebiliyor insanlar. ama hala kestirmiyorum. :p

Çok sinir bozucu gerçekten, hele bir de üşengeç düz saçlıysan direk pis damgası yiyiyorsun. Saçım böyle kem küm dinlemiyor insanlar :(
Sosyal ağlarda paylaş

benim saclar gur ve dalgaliydi, bildigin kadin saci
mc donalds'da arkam donukken hamfendi siparis verdiniz mi dedi kadin, benim icn o an bitti uzun sac sfsf

saka bi yana belli bi noktadan sonra erkege yakismiyo, benim uzun sayilcak hale ilk geldiginde guzeldi baya, sonra boku cikti. kisa seviyorum simdi gayet, kaziyorum hatta makineyle.
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:
Masquerade said:
Düz saç da belalı oluyor. anında yaglanıyor mesela. hatta öyle ki "aaa jöle mi sürdün??" diyebiliyor insanlar. ama hala kestirmiyorum. :p

Çok sinir bozucu gerçekten, hele bir de üşengeç düz saçlıysan direk pis damgası yiyiyorsun. Saçım böyle kem küm dinlemiyor insanlar :(

tek derdiniz bu olsun.

dün jöle sürdüm yarım saat titizlikle, dalgalımsı hoş bişeyler oldu
4 saat sonra 17. yy ingiliz jürisi oldum. rüzgar müzgar da yok, kapalı mekan, sıcaklık normal.
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:
Masquerade said:

Aynen öyle.

Ama hergün güzelce yıkıyorum, bakıyorum saçlarıma. Nereye kadar gidecek bakalım. Zira sinüzit ve uzun saç sevmiyorlar birbirlerini. ^_^ Kötü yanı uzadıkça da insan "nasıl kıyıp kestiricem" moduna giriyor. O daha da kötü. xD

Ha ama biri "sipariş verdiniz mi hanfendi?" derse bana da koşa koşa kestiririm. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
benim saclar gur ve dalgaliydi, bildigin kadin saci
mc donalds'da arkam donukken hamfendi siparis verdiniz mi dedi kadin, benim icn o an bitti uzun sac sfsf

saka bi yana belli bi noktadan sonra erkege yakismiyo, benim uzun sayilcak hale ilk geldiginde guzeldi baya, sonra boku cikti. kisa seviyorum simdi gayet, kaziyorum hatta makineyle.

haha yıllarca uzattım benimde gür ve dalgalıydı ama çok şükür öyle bir olay başıma gelmemişti:D boyum 1.85 falan birazda omuz neyim var belkide ondan, bu karıdır demiyolardı sanırım.
eğer vücutta biraz inceyse, dediğin şekilde arkadan kadın sanılıp dumura uğratılan uzun saçlı bünye çok oluyor cidden:P
işin komik yönünü geçersek, bir tanıdıktan dinlediğim olayda; bu şekilde uzun saçlı birine, arkadan "bacım sandalyeni biraz geri alırmısın" diyen bir kişiye, uzun saçlı küfürle cevap veriyor ve çıkan tartışmanın sonu hapis ve mezar ile son buluyor. feci bir durum cidden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...