Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Men of War

Mohi

Öne çıkan mesajlar

Faces of War'ın yeni versiyonu, micro tabanlı WWII squad RTS oyunu. grafikler çok ahım şahım değil, ancak strateji oyununda bu pek aranan birşey değildir zaten. Martta çıkması bekleniyordu ancak bikaç gün önce düştü bile nete.
burdan oyuna ait videolara bir bakın derim.
http://pc.ign.com/dor/objects/14232139/men-of-war/videos/MoW_082108.html
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel cok eylenceli bi oyun ama Faces of War gibi deyil hic cok fazla birlik var bide inventory olayi falan var olen askerleri lootlama falan ama cok asker olucna hic bakamiyonuz bile...
tank olayina gelicek olursak gayet gercekci (anti tank granadesini saymassak)
stuglar tam gercek teki gibi cok super
t-34 iyi tank olmasina ragmen kulanimi baya zormus kendim nisan almayinca genelde tanklarin savasi uzun suruyo ama iyi nisan alip ates edersen tek atista alman tanklari delip geciyo
kv-2 152mm mis bu oyunda ogrendim bilmiyodum ama cok super yav vurdugunu aninda yok ediyo :)
herkeze tavsiye ederim oynu tek sorun oyun asiri zor 5 kez hizli dusunup haraket etmelisiniz her asker altin deyerinde
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
cok kiral oyun yav aslinda hamachiden surekli oynuyorum campaning de olmiyan misionlar var coop ta falan battle kismida oldukca guzel
oyunda en guzel sey tankin mermisi kendin nisan alman gerekiyor... yani multide oyle yoksa 20 tank kaybedersiniz tiger karsisinda yoksa bi sefer multi de t34 /76 la 1 tiger 1 panzer 4 u etkisiz hala getirmistim ama cok sansliydim normalde olma olasiligi cok az
cuce bi hamachiden oyniyalimmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe. magellan da benim.

Baya alıştık oyuna, ama düzgün bi tutorial olmaması baya kötü. Tabii skirmish olmaması da. Ama smdiye kadar en çok keyif aldığımız mod victory flag oldu. Piyade kullanmak zorunda kalınması yüzünden.

Yoksa her savaş direk tank kapışmasına dönüyor
Sosyal ağlarda paylaş

evet bundada var ilk sov camp. oldugundan gormemissindir almanlar falan filanda var multi de ingiliz ve abd farkli secile biliyo...
coop oynamak zevkli yav vaktin oldugunda bana haber ver su sov. un trenle kacma mision u hard da oyniyalim ben bi kez hardda biriyle bitirmistim cok zevk veriyo 1k asker 300 mu ne tank imha ediliyodu sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...