Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başlasam mı ya

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

yıllardır nedense wow u resmen görmezden geldim.insanlar konuşurken falan kalkıp tuvalete gittim.deli gibi uo oynamış bir insanım online oyunları da severim ama nedense wow u bir türlü sevemedim.
geçenlerde hiç beklemediğim bi ark. başlamış ve anlatıodu bana.ulan dedim hadi bakalım ben de oyniyim.
şimdi arkadaşın hiç bi rpg geçmişi olmadığı için bazı şeleri soramadım da buraya soriim..

neden wow oynıyım? nedir diğer oyunlardan üstünlüğü (grafik dışında grafik skmde diil çünkü)

biraz araştırdım ve şunu gördüm her class her peçten sonra "biz ezildik" diye ağlıo.sanırım daha oyun sistemi tam oturmamış.eski uo serverlarına benzio :D

pvp sistemi nasıl eğlenceli mi?

temel bi guide falan var mı yoksa direk alıp dalsam nolur?

başlamak için hangi cd yi alcam direk expansion ı alsam olur mu yoksa cd lerin hepsine mi sahip olmam lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

önce eğer ucunu kaçırırsan, no-life olmaya hazırmıyım diye bi içhesaplaşma yap. sonra yok idare ederim dersen;
1-orjinal oyun
2-TBC eklentisi
3-WOTLK eklentisi
bunları alıp sıraylan kuruyosun, ardından oyun kendisi son yamaları indiriyo falan. sonra ufaktan ufaktan oyuna girince çözersin direk zaten basit, ama olmassa kılavuzlarda var nette.
pvp-pve her yönden piyasadaki en başarılı oyun wow şu anda, zaten satış grafikleri ve çılgınca oynama saatleriyle de bunu kanıtlıyor. war veya aoc ona rakip olamadı eridi gitti, bu yakınlarda rakip olacak başka oyun da gözükmüyor.
---edit: (ben wow hesabımı satıyorum, orjinal oyunun üstüne TBC eklentisi var yani WOTLK eki yok. içinde dunemaul serverında 70lvl troll priest ve grim batolda 60lvl civarı tauren şaman var. 250 vodafone kontürü istiyorum fiyat olarak yani 45 lira. bi piyasayı araştır istersen, eğer bu account işime yarar dersen. özelden msn verebilirim.)
Sosyal ağlarda paylaş

raaage ile karışık gelecek ve sosyal yaşantı kaygısıyla bıraktığım için pek objektif olmayabilir,

80 e ulaşıp gear döşeyip pvp falan yapmış olmadığım için konuşmam doğru olmaz ama takip ettiğim kadarıyla çok komedi bir pvpsi var, gearım pre-raid kıvamındayken edindiğim kısa pvp tecrübesine göre de bu oyunun pvpsini oynayarak vaktimi harcayacağıma günde 1-2 saat tf2 falan oynarım, hem eğlenirim de.

class dengesizliği yok diyen varsa şüphesiz blizzarda çalışıyordur, dengesiz gayet.

mmo oynama ihtiyacın varsa al oyna, pek alternatifin yok gidişatı sağlam olan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende zamanında ultima online oynamış biriyim.Açıkca söylemeliyim ki uo daki pvp ortamını wowda yaşaman biraz zor. Genelde iteme dayalı bir durum söz konusu.Ama oyunculuk ta tabiiki onemli.. Neden mi wow oynamalısın? Cunku şu sıralar oynayabileceğin en iyi ve en çok tutulan mmorpg oldugu ve gerçekten sıkılmadan saatlerce başında durabileceğin bir oyun oldugu için.İlk levellerde mutlaka sıkılacaksındır,ara ara neden oynuyorum ki bu oyunu demen normal fakat levelin ilerledikçe ve arkadaş edindikçe, bu düşüncenden vazgeciceksin :D Oyuna girebilmek içinse tüm paketleri alman lazım.Yani Classic+Burning Crusade+Wrath of the lich king.Bunlar da yaklaşık olarak 140TL gibi bi fiyat eder.Tabii durumun yoksa hepsini birden almayıp,önce bi classic paket alıp level 60 a gelmeden veya geldikten sonra gidip TBC yi alırsın, orası sana kalmış :) Açıkçası bende RPG tarihini bilmediğim için o konuda bişey yazamıorum fakat 2005 senesinden beri bıkmadan oynadığım bir oyundur.Tavsiye ederim :)
Sosyal ağlarda paylaş

b1vRiP said:
yıllardır nedense wow u resmen görmezden geldim.insanlar konuşurken falan kalkıp tuvalete gittim.deli gibi uo oynamış bir insanım online oyunları da severim ama nedense wow u bir türlü sevemedim.
geçenlerde hiç beklemediğim bi ark. başlamış ve anlatıodu bana.ulan dedim hadi bakalım ben de oyniyim.
şimdi arkadaşın hiç bi rpg geçmişi olmadığı için bazı şeleri soramadım da buraya soriim..

neden wow oynıyım? nedir diğer oyunlardan üstünlüğü (grafik dışında grafik skmde diil çünkü)

biraz araştırdım ve şunu gördüm her class her peçten sonra "biz ezildik" diye ağlıo.sanırım daha oyun sistemi tam oturmamış.eski uo serverlarına benzio :D

pvp sistemi nasıl eğlenceli mi?

temel bi guide falan var mı yoksa direk alıp dalsam nolur?

başlamak için hangi cd yi alcam direk expansion ı alsam olur mu yoksa cd lerin hepsine mi sahip olmam lazım?
Sana soyle soliyim eger karsi cinse ilgi duyuyorsan gorebilecegin en guzel kadindir WoW bende yorumlara anlatilanlara kulak asmayarak senelerce erteledim WoW hayatimi simdi cok mutlu ve mesudum kafam karmakarisik olsada, eminim WoW kutuphanesi acilsa abes olmaz okadar buyuk bir dunya bence:)
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiorum ya..
açıkçası çok dik kafalı bir uocuyumdur ve arıycağım şeyler de bellidir yani..
wow bana daha basit geliyor açıkçası gördüğüm kadarıyla.
ama sanırım artık pvp,item toplama hırsını falan geçtim.tek başıma maceralara atılmak istiorum.

party illa edinmeli miyim ya?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...