Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

pekaziz said:
Warrior

* Changing stances now has a much reduced cost: you lose a maximum of 20 rage (10 with Tactical Mastery). For example, if you have 100 rage and change stances, you will have 80 rage remaining. If you have 10 rage and change stances, all of your rage is lost. In addition, we may change the penalties associated with some stances.

su nerf gelirse sacma sapan bır hal alıcak warrior, bı daha toparlıyamazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Sparkcaster said:
her bossdan random düşer, son boss da başını düşürür
legendary koyduklarına göre baya bi testisli olcak demek son boss, keşke 2. bi raid daha yapsalardı o da bi parça düşürseydi

her bosstan tek parca, tek bi kisiye verilebiliyodur herelde?

naxx zamanı eşşek yüküyle dkp verip 1 kişi alıyodu işte o yoksa raidde 2. bi kişi böle böle bitiriyosun
Sosyal ağlarda paylaş

cok agır nerf hemde
zaten en kolay kitelanın class olan warrior, zaten rage starvation yasıyo kıtelanırken, eskiden 20 ragele battledan berserkera gecıp ıntercept atabılıyorduk artık atamıycaz.
artık battledan berserkera gecıp pummel atamıycaz.

rage zaten hıc bı zaman 90larda gezmıyoki, rage'ın 50nın ustunde oldugu zaman adamın dıbıne gırmış oldugumuz zamanlarki o zamanda kusuyoruz zaten ww dır bloodthirsttir.

stance dance'ı olduren nerf bu
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
http://rapidshare.com/users/EUR8JW/2

en alttaki installer, onun üstündeki tüm patch dosyası. diğerleride 900mb tek parça halinde çekmek istemeyenler için 5e bölünmüş hali.

pekaziz'in verdiği sitedeki RS linki bu arada.

rapidden indirdim geceden dl ye vermiştim. Ama zipten cıkarmaya kalktıgımda wow.exe hatası verdi.5 parcayı ve 200 mb lik olan parcayı indirdim sabah baktımda fazla kontrol edemedim yapmam gereken nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Eheheeh devamlı bunu soruyolar. Bende devamlı evet diyorum (:P)

Şaka bi yana da 6 sn cd ile sıralama şu şekilde oluyo. Flash heal - Flash heal - CoH.

Öteki türlü CoH - CoH - CoH :)

Edik: Yaa galba ben CoH instant ikende, harcadığı mana çok diye ağlıyodum. Çok ağlağımm ccoohhhh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...