Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Colonization

Slat

Öne çıkan mesajlar

Hmmpfs.. Gecenlerde buldum bir yerlerden. Sonra sildim tekrar.

Super oyundur cidden :) Bulunca linkini veririm.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
.. Sys. Adm. of Paticik(s), Ethernass, Ekohost, and many individual servers ..
Sosyal ağlarda paylaş

underdogs da vardı ama xp de çalıştıramadım[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

dll hatası veriyor
birde megolomania da research yapınca oyun kilitleniyor nasıl düzelir bu meret[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

belki görmemişsindir diye yazim dedim mighty ;)

Bu arada oyunu yükledikten sonra Wing dosyasını da indirin ve zipi açtıktan sonra oyunu kurduğunuz dosyanın içine yükleyin. Bu wing dosyası gerekli .dll dosyalarını içeriyor.

wing dosyası ile ilgili açıklama da şurda;
http://www.namernet.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=76

[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 17 Mayıs 2004 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

baba saol ya görmemişim yada bakmamışım :)[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...