Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

yani oyun iyi hos ama 98 nedir. O kadar da degil.

Bikere bunda combat mekanikleri daha kral olsa da kendimi rpgden cok railshooter oynuyormus gibi hissediyorum. siperden sipere dumduz ilerle, kirmizilari vur devam et. Soyle ilk oyundaki gibi citadelde falan geze geze ortama kaynaya kaynaya konusmali falan quest yok hic. Sonra item olayhi falan cok basit olmus. Oh mis herkese standart silahlari ver sirasiyla yukseliyor zaten, upgradeleri topluca yap falan filan. Ilkinde istedigim adamlara itemlari teker teker vermek daha zevkliydi, zaten her leveldan sonraki debrief ekrani oyunun konseptini belli ediyor.

Bilmiyorum, ilkindeki hikayenin sardigi gibi de sarmadi henuz, bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bitirmeyen bakmasın

Son görev harikaydı. Yaklaşık 27-28 saatte bitti. Az side yaptım, 4 crew görevi yapmadım. Ama sonunda bir sonraki zorluk seviyesine aynı karakterler, silahlar, res., ve %25 daha fazla exp ile geçme hakkı verdi. Ya da devam edip dlc oynama ve bitirmediğimiz q ları yapma şansı.

peeh yanlış kıza yazmışım, miranda zaten gg, diğerlerinin q larını da yapmıştım halbuki, neden olmadı acaba.

3.oyunla, ilgili olarak ta, bunun sonunda gördüğümüz tabloya göre bence kesin gemi kullanırız ve oyun h&s olur, anca öyle temizlenir onlar çünkü.

Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

AHAHAHAHAHAH

Illiumda quarian hatuna meriçlik yapan turianı gördünüz mü xD Her lafını dinlemeniz lazım xD xD xD

bachelor party

Bu da süperdi ya. Bi de salarian, turian ve insan'nın asari'leri seksi bulması hakikaten bir an ulan! dedirtti. Demek ki her ırk asari'leri estetik görüyor ama gerçek görüntüleri farklı olabilir =P

Sosyal ağlarda paylaş

@dis
kelly ye hiç yazma, ben odada yemeğe kadar çıkardım, bütün gece konuştular, sonra bunu baya kötü bir durumdan kurtardım, hatun bana mısın demedi. Birde bana işin içinde "dokunma" olacaksa sen de olmalısın falan diyor. Ana senaryo bitti devam ediyorum bakalım bir şey olacak mı.
Sosyal ağlarda paylaş

sercan, presidentium ve cogu yerin tamiri bitti, wardlarin bitanesinde problem varmis, oranin duzelmesi bir kac sene alir diyor.

neticede beni cok sarmadi maalesef. bi sekilde bitirecem ama birin atmosferi daha iyidi bana gore. illa ben begenmedim diye kotu olacak diye bisi yok, zevk meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

AHAHAHAHAHAH

Illiumda quarian hatuna meriçlik yapan turianı gördünüz mü xD Her lafını dinlemeniz lazım xD xD xD

ahahahah inanılmazdı bu.

Disappear said:

dinlemeden baristirmaya ikna ettim ben onlar ya tuh sdf

bu redeagle'ın dediği değil, başka bu. senin dediğin şiir okuyan korgan. zavallı. ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım falan diyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...