Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

ya ben biri oynuyorum. daha yeni başladım. kendimi gemimi alıp konuşmamı yaptıktan sonra haritanın karşısına geçiyorum. ama haritadaya bastığım zaman ekran siyah kalıyor. sağ tık yaptığımda bi görüntü çıkıyor sonra tekrar siyah. 3 defa olduktan sonra haritadan komple çıkıyor. fixi var mı bunun?
Sosyal ağlarda paylaş

Orada gemiyi sabote etme şansı vermiyor zaten, ya da ben de senin gibi hiç dikkat etmedim.(Gerçi son çetenin boss u kullanıyor onu, muhtemelen yapılamaz) Kendi yüzümüzdeki yaraları heal lemek için gemideki medic bölümünü upg. lemek gerekiyor, belki Garrus için de işe yarayabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

başladım tabiki
çıkan upgradeleri de yaptım hatta medical bay dışında
pahalı dememin sebebi, zaten kendiliğinden iyileşicekse niye 3 armor upgradei kadar para resource vereyim diye düşünmemdendi
belki bi olayı vardır hakkaten, garrus falan da iyileşiyodur ordan, bi şekilde bi questle alakalıdır falan o zaman alırım, öğrenirseniz yazın (:

Sosyal ağlarda paylaş

Side ları yapmak şart. Bir sürü upg. çıkıyor, para, res., exp. Crew quest lerde de uniqe power açılıyor, artı bir outfit. Garrus un q yu alıp çıktım, sabaha yaparım, heralde düzelir kıyafet ve yüzü quest ten sonra.

Bu arada eezo Jacob ın q sunun olduğu gezegende çok fazla var.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...