Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

e zaten AR dışında silah kullanan var mı ki? one size fits all silahı. :) oyunu soldier & shock trooper'la 600-700hp ile filan bitirmiştim ki colossus heavy armor mark 9 filan varken daha shield'im bitip hp yanmaya başlamıyordu.

dragon age için millet zor filan deyince daha da kolaylaştırmazlar umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben infiltirator oynadımdı, sniper ve tabanca dışında bişi kullanmadım :p adamlarım soldierdı, assault rifle kullanıyordu onlar.

sniper zaten sonlara yaklaştıkça özel atağıyla %200 mü ne vurduğu için en iri geth robotu tek atışta alıyordun.

son boss varya hani zıplayıp duruyor tip en son, onu sırf tabancayla öldürdüm hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

bende vanguardmı ne varya bionic+shotgun. dandun sıka sıka gidiyosun. shield düşünce boostlıyosun, nedense boost maxlıyo regen vermektese... komik. bugmıdır dedım yok değilmiş featuremış. haspinala.

shotgun zaten zilliyon dmg vuruyo, herşey 1-2 vurusta ölüyo. cover falan hak getire koşa koşa oynuyosun oyunu.

hikaye bayık, karakter gelişimi bayık, combat zaten basbayık. gren var dıye oynadık tüm oyunu. bide wrex le tali işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

e zaten AR dışında silah kullanan var mı ki? one size fits all silahı. :)

ding! zaten demek istedigime ornek vermissin, anlatmak istedigim bu; oyunda farkli noktalarda farkli silahlarin sana pek bir faydasi olmadigi icin skill setinin yarisi butun silahlari kapsiyan class'in bir anlami kalmiyor. AR'ye de gerek yok zaten, ne kullanirsan kullan tabancaydi, shotgun'di, hic "keske baska bir silah kullanabilseydim" dedigin bir yer yok oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

eee, var şöyle ki, cüce'nin dediği gibi 1km ötede adam çıkıyor veya yakın mesafede pistol bas babam bas. AR zaten bütün menzillerde ortalama en istikrarlı ve yüksek dps'yi nişan alma vs (auto-aim kullanmayı oynamaktan saymıyorum doğrusu) sorunları olmadan veriyor. cooling hedeleri takınca zaten basılı tuta tuta yürüyordum specter olanıyla ki crosshair'i neye çevirsem devriliyordu. o bakımdan silah seçeneği tabanca veya shotgun ile kısıtlı bir sınıfa göre gene tercih ederim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ne auto aimi abi tartistigin adam azmo mu? insanity diyorum bastan sona pistol diyorum (sentinel diye ekliim istersen dedicated pistol treesi bile yok classin) auto aim falan kullandigimi varsayiyorsun, auto aim acacak adam oyunun easy'de cinematicini izler birakir, burda tutup combat/silah mekaniklerinin dandik oldugu, dolayisiyla bu mekanikler uzerine kurulu classin gereksiz oldugu hakkinda elestiri yapmaz...

istedigin spectre silahini kime tutsan oluyor zaten, duyan da nisan alma cok kasis bir olay ama soldier olunca bir anda havada ucan sinegi vurabilmeni saglayan skilller geldigini falan sanacak oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

ahah yok doggy auto-aim'i senin kullandığını varsaymadım da birisi çıkacak "auto-aim var zaten" diyecek diye bir önsezi geldi.

hayır dediğim şu: rof göğe vurmuş, addonlarla heating sorunu kalmadığı (30sn filan sürüyor belki heating zaten ölmeyen birşey yok o sürede) için dps istikrarı olan ve nişan almak gerekmeyen bir silahın yanında tek tek basmalı silahlar hantal kalıyor diyorum. pistol ile de öldürülür elbette yani. ama neden yani biotic vs ile uğraşayım yani sıfır cooldown beklemeli, fareye basılı tutarak yürüdüğüm, hp azalmayan sınıf varken?

canım çekti şimdi yüklesem mi ahah

bak şimdi aklıma geldi, dragon age'de denerim blood mage 3 nuke sallayan büyücü pususu gibi ay üssünde kapıyı açınca soteye yatmış roketatarlar sallıyordu nukeleri. sanırım bir tek orada ölmüştüm. bioware oyunlarının en zor kısımları direkt heh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioWare bugün, Mass Effect 2'nin PC sürümünün sistem ihtiyaçlarını açıkladı. Bununla birlikte, oyunun sadece Dragon Age: Origins'te de olduğu gibi basit bir disk kontrol kopya korumasıyla geleceği belirtildi.

Minimum sistem ihtiyaçları:

Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
1,8 GHz Intel Core 2 Duo veya muadili
1 GB RAM (XP) veya 2 GB RAM (Vista/7)
15 GB Sabit disk
Pixel Shader 3.0 destekli 256 MB ekran kartı

Tavsiye edilen sistem ihtiyaçları:

Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
2,6+ GHz Core 2 Duo veya muadili
2 GB RAM
ATI Radeon HD 2900 XT, NVIDIA GeForce 8800 GT veya daha iyisi

NVIDIA GeForce 7300, 8100, 8200, 8300, 9300 ile ATI Radeon HD3200 ve HD4350 serisi ekran kartları minimum gereksinimlerin altında bulunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dun aciyim dedim general protection fault verdi

rezil herifler hala cozememis, kafayi yedim XP de acamadim, makian ayni konfigirasyon ayni neden 1 sene actigi oyunda boyel sacmaladi anlamadim ki millette anlamamis forumalrda lol

vistadan actim oyunu su DLC leri oyniyim diye, pinnacle station i calsitiramadim bring down the sky da 30dk bile surmedi

bioware DLC yapmayi bilmiyor kesinlikle

soyle ikinciye oynasam xenofobik bir sepirdla oynasam diyorumda %100 gene paragon a kayicam meh

onun yerine actim wiki yi okudum. kitaplar ve iphone oyunundan bilgilerle ve ME2 den simdiye kadar aciklananlarla guncellenmis oynamis kadar oldum eheh

lore unu seviyorum su oyunun, soyle sirf ucleme ile kalmasa EA filan el atsa soyle first contact war u filan gorsek super olur

bunun yaninda daha un actim oyunu, shotguni gectim tabancaya skill bile vermemisim

assault rifle/sniper yetiyor

mako nun dandrik ayalari ile ugrasmaktansa gidip sniperla kule temizliyordum ben mesela, baya kullandim sniper i oyun boyunca

ha cok skill kaliyor elde diyorsan bioware in salakligi o, dragon agedede random skill/talent salliyordum oyunun sonlarina dogru
Sosyal ağlarda paylaş

ahah tali <3
sesini duymak bile gulumsetti, ozlemisim :D

migrant fleetede yolumzu dusucek sanirim, cok merak ediyordum cilgin quarianlari

bide talinin donmesi demek amazon squad kurabilicem demek :D

su dovmeli suicede girl DO NOT WANT oldugundan diger hatunla beraber partiye kimi koycaz diye kara kara dusunuyordum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Peki ilk oyunda demigod statüsüne gelen shephard ikinci oyuna nasıl eksik ability ve dandik ekipmanla başlıyor ona mantıklı bi açıklama getirdiler mi?

said:
Shephard, sen evreni kurtardın ama son combatta kafana aldığın darbe yüzünden hafızanı kaybettin. Bu maceraya çıkarsan kaybettiğin güçlerini geri kazanabilirsin . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...