Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Afflication Warlock rotasyonları ve boss taktiklerim ...

maxrep

Öne çıkan mesajlar

iki şekilde rotasyon yapıyorum. Ve boss lara kullandığım taktik ve spell ler. Sizde tecrübeleriniz yazarsanız sevinirim.

1- Shadowbolt>Haunt>Unstable Affliction>immolate>Curse of Agony>Corruptiın>Siphon Life > Shadow Bolt spam ...... dönüyor.

2-Siphon Life>Curse of Aony>Corruption>Haunt>Unstable Affliction>immolate>Shadow Bolt ....

Simdi sorum şu olacak. Haunt u genelde bitmeden önce atıyorum. 2-5 sn arasında duruma göre. bitmeden yani. Dotları da. 3.2.. derken atıyorum. yani tam bittiğinde atıyorum. Bunlarda Genelde şu sıraylar oluyor. Bu Unstable Affliction>immolate>Curse of Agony diye sıraya koyuyorum. Bittiği zamanda Siphon life atıyorum. Siz nasıl yapıyorsunuz.

Bos taktiklerinde de.

Ör: Anub'Rekhan (imp-defans)
Normal Add lere . ikişer üçer dot ve haunt, Sonra Boss a nuke.
Grand Widow Faerlina.
Pet olarak (imp - veya Felhunet-Defans)
Normal add lere ikişer üçer dot. sonra bosa nuke,
Maexxna
Bosa normal nuke. ve adler geldimi bosa Seed of Corruption.(impe veya felhunter)

Patchwerk
Bosa nuke (felhunter- sonlara doğru infernal. wipe olmayacağından eminsem :) Doomguard)

Grobbulus

Bosa nuke ve adler yakında ise bosa veya yanındakilere (Seed of Corruption )(felhunter)

Gluth
Bosa Nuke. Desimate time gelmesine 15 sn kala bossdaki dotlarımı yeniliyorum.(dotlar full olsalar bile.) son 2-3 sn kala undead lara Seed Of Corruption atıyorum. Sonra bosa nuke.
(felhunter)
Thaddius
Bosa nuke (imp-defans)

Noth the Plaguebringer
Bosa nuke- iskeletler çıkınca seed of corruption. (imp veya felhunter defans)

Heigan
Bosa Nuke- Dans esnasında Dotlardan Corruption>Curse of agont>Siphon life.. iyi zamanlama yakalarsam Haunt veya shadow bolt.(FelhunterDefans ve dans da yanıma çağırıyorum :) )

Instructor Razuvious
Bosa Nuke (Doomguard) Adler ortada kalınca health ları hızlı gitmezse dotlayıp shadow bolt. ama healthi hızlı giderse haunt ve shadowbolt.

Gothic the Harvaster
Adlere Shadow bolt- Death Knight lar gelince Haunt ve dotlarla shadow bolt. Çok geldiklerinde Agro ve health batlarına göre. Seed of Corruption. (Felhunter) kapıya teleport koyuyorum.

The Four Horsemen

Bosslara nuke. Bildiğimiz rotasyon (felhunter)

Saphiron
Bosa nuke- (Felhunter- Defans. yukarı uçtuğunda yanına çağırıyorum) Bos deepbreath demesine 4 sn kadar bosa nuke. Tepeden kamera ile bakınca blizzardlar rahat görülüyor.

Kelthuzad

iskeletlere Searing of Pain,
Büyük adlere (isimlerini hatırlamadım) Dot ve shadow bolt. Çok ad gelirse Seed of Corrption,

Bosa nuke ve mc olanalara fear. (Felhunter)

Tüm bosslarda %25 de Drain soul. sadece immolateyi yenilemiyorum. Haunt ve Corrption ve Curse of Agony devamlı üstünde olmasına hgayret ediyorum.

Glyp olarak
Glyph of Immolate
Glyph of Siphon Life
Glyph of Curse of Agony

Sizin uyguladığınız rotasyonlar spell ler nasıl. taktik vb.

Bilgi amaçlı paylaşalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hauntla başla rotasyona, önce instant speller ardından unstable affliction ve immolate. Aralarda shadow bolt, %25e geldiği andan itibaren aralarda drain soul. Ayrıca Xururucanın aynen dediği gibi, hem son tick boşa gider, hem downtime olur hem de boşuna global cooldown harcarsın, dot süresini tamamen kullansın sonra yenile.

Doomguard çok kral ya. Zaten sadece doomguardı çıkarabildiğim encounterlarda top dps olabiliyorum. Onun dışında unutun zaten, warriorlarla dkları geçmenin imkanı yok adam kendisi slacklemedikçe.
Sosyal ağlarda paylaş

Franceskooo said:
Lockla ilgisi olmıyıcak ama bende mage olarak yazayım.

Living bomb ile başlayıp FFB spam,proclarsa pyro,Living bomb biterse anında yenileme,Patchwerkde 4800 Loatheb de 5600 dps gördüm

dps olarak demek istememiştim. Warlock rotasyonum ve boss taktiğim olarak demek istedim.

Trash larda çok agro alıyorum. genelde 1-2 sn bekliyorum tankların trashlara vurmasını. Paladin tank olduğu zaman agro sorunum olmuyor ve 3 mob fazlası oldumu dps de genelde 1 im.

Armory

Dün gece girip hit imi 350 ledim ve talentimi az değiştirdim. Meta gem e 21 crit verip, Molten Core a 2 verdim, Suppression u 2 yaptım, Fel Concontration a 1 verdim. Eradication 2 de kaldı. Haste değişmedi. Spell Damage biraz azaldı. Gemlerin hemen hepsi . 9Spelldamage+8 hit veya , sprit verdim.

Bu arada okuduğuma göre immolate de bug varmış. Bende çoğu zaman attığımdan emin olduğum halde. miss lemiyor. ama gözükmüyor bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

Thadius da 1 lik genelde fury warrior ve melee ler .oluyor.

Mage, Warlock, Shaman ve sp hep ilk 5 de.

Sizdeki talent dizilişi nasıl. Agro sorununuz oluyor mu?

Ne yapıyorsunuz. Normal boss larda bile agroyu koparıyorum. Shard kullanmama rağmen. Bu Sphiron da bile oluyor.

Kelthuza da agro taktiğiniz nasıl ? Ben son anda shar basıyorum.
Omende tank ı da geçtiğimde basıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:
Franceskooo said:
Lockla ilgisi olmıyıcak ama bende mage olarak yazayım.

Living bomb ile başlayıp FFB spam,proclarsa pyro,Living bomb biterse anında yenileme,Patchwerkde 4800 Loatheb de 5600 dps gördüm

scorch'u unutmuşsun :)

Yok unutmadım,bosslarda scorch işi başkasına ait oluyo,4 mage paylasıyoruz her bossda.
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:
Thadius da 1 lik genelde fury warrior ve melee ler .oluyor.

Mage, Warlock, Shaman ve sp hep ilk 5 de.

Sizdeki talent dizilişi nasıl. Agro sorununuz oluyor mu?

Ne yapıyorsunuz. Normal boss larda bile agroyu koparıyorum. Shard kullanmama rağmen. Bu Sphiron da bile oluyor.

Kelthuza da agro taktiğiniz nasıl ? Ben son anda shar basıyorum.
Omende tank ı da geçtiğimde basıyorum

Tankınız nedir ?
Prot pala kullanmayı deneyin aggro sorunu ortadan kalkar ;)
Improved Drain soul / Destructive reach aldığınıza emin olun.
Paladinlere whipcast yükletin Hand of Salvation için
Soul shatteri belirli bi miktar aggro stoklamadan patlatmayın ayarlamaya çalışın kendinizi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...