Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tigole Moves On

Gangren

Öne çıkan mesajlar

geçen seneki kendi blizzconlarında yada gene kendi organizasyonlarından birinde en sondaki bitiş konserinde seyircilere

who want to play world of starcraft?
no? there goes 4 years of development...

gibisinden bişi söylendi zaten, unknown proje (bundan sonra çıktı zaten o jobs kısmındaki unknown next gen mmo) 100% sc universe/online/world of, bence kesin. benim tahminim hem gezegenlerde hem uzayda geçen aşmış bir oyun geliyor. başka türlü zaten diğerlerinin gölgesinde kalır bu 2 si birden olmaz ise.

ki millet adam gibi bi sci-fi mmo hasret yıllardır yalan mı :p çıksın 5 kutu alırım ben kendim sırf lol.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Kesin Starcraft bence de. Nasıl ki Lord of the Clans iptal edildi ve bütün materyaller WoW'un temelini oluşturdu, aynısı Starcraft Ghost iptal edilince de yapılacak. Kaç sene çalıştıkları oyunu "teknolojisi eskidi gakguk" diyerek iptal etmeyle ancak babamı kandırırlar.

aboo çok doğru lamn

Warcraft
Warcraft 2
Warcraft : Lord of Clans - iptal -
Lord of Clans hikayesinden esinlenen kitap : Warchief
Warcraft 3
Wow
--------------------
Starcraft
Starcraft : Broodwar
Starcraft : Ghost - iptal -
Ghost un hikayesinden esinlenen (başka ghost ama sonucta aynı hikayeyi deiştirdiler) : Queen of blades
Starcraft 2
Next-Gen MMO

:DDDDD aboo çok mantıklı geldi bana ;p
Sosyal ağlarda paylaş

Next-gen mmo olarak bircok kisinin konustugu sey WOW 2 olacagi, ayrica bunun aksini dusunmek de zor dogrusu. Sen Thrall, Arthas, Jaina tonla hikaye, kurgu iste ne bilim Grom'un oglu, Saurfang vs bu kadar karakter yarat, bunlari insanlara alistir, bir evrende topla, sonra en son Arthas'i oldurunce hepsine son ver. Bu olmaz, bu kadar ekmegi heba etmezler. Ayrica SC-MMO, her ne kadar SC'ye bayilsam da bana cok mantikli gelmiyor. WOW adi ile bu isin ekmegini yemeye devam edecekler diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...