Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karabasan

Mortis

Öne çıkan mesajlar

rüya kontrolü diye bişi var bende.doktor bi tanıdık vardı ona da anlattım,mumkun boyle bişi.zarar gormemek için yapıorsun dedi.ruya guzelse ve uyanıyorsam kızım cok gzuel devam etsin bozma diyebiliorm,keza kabusa da lan korkunç hadi uyanıyoruz balım diyebiliyorum genelde.

ha bazı donemler oluyor kontrol edemediğim,hasta oldugumda,işte depresif ruh halllerinde fln.
özetle ne kötu len mortis.//karabasan fln ama hani gelse ben onu da kontrol ederim*karizmatik smayli tam burada*
Sosyal ağlarda paylaş

Eski bir arkadaşıma düzenli olarak geceleri "iighh miiigh" gibi sesler çıkarırdı. Bizde bunları vidyoya kaydedip izletirdik kendisine. Bi keresinde artık o kadar inliyorduki uykumdan uyandırdı. Yüksek sesle ismini söyledim. Çocukta bir kalkış var ve bana "S...r git artık laaan" diye bi bağırdı ki. Aman alllahım çok feci..

Bana daha olmadı böyle şeyler. Ama izlemesi çok zevkli. En kral adamın maymun oluşudur bu an.
Sosyal ağlarda paylaş

ben uyurken bana dokunana 's.g. biber' diyormuşum. biber kedinin adı. hayvanat ben uyurken kafama çıkıp uyuduğundan refleks olmuş. diğer kedide yan yatınca baldır üzerine uzanıyor. bazen çok ters noktalara uzanıyorlar bende depremde uyanmamış herifim uyanamıyorum haliyle kabuslar görüyorum. dalağımı emiyolar rüyada falan. ah ulan kedi. zalım kedi. salak kedi (tiribüt tu fede)
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:
ördek dili turşusu yemen lazım. başka türlü geçmez. (şaka yaptığımı düşünenler aratıp okuyabilir adı komik diye dalga geçiyorum demek değil bu biyoloji okuyorum ve biliyorum biraz)
(kesinlikle dalga geçiyorum yalan söylemeyeyim biyolojiyle bir pipimalakası yok zaten git yat erkek adamsın olur böle şeyler morali bozmamak lazım sekse devam)

ASIHIUASHAHAUHAUHAUHAUHAUHHUAUHAHU9823YH489UH28934H9HAUHSE98AHU9HAD98HN9WPHNC9SADHC89WEHF82R89HASUHEAUISHEUAEHIUAEHIUAHEA8ISEH9A8EHUAEHAUI9EHUAHEUAHEUAHE98321HDE8UHAUHDAUSDA89EHAUEH8A9EHU8HAUESHUAEHUAHEUAHDUIHAUAIUSEHIAUHEIUAHSEUIAHEUHAD37HDAW8DH87Q2HGAWYDGHWPFHPW9FJIO0WEFJKĞ0WFJKF9KWE90FIUWEFISDJFISDHF9*U4PFHSDOIUFJWIFJWS89UYFWEHOFHWSFOISDHOIASHDUAIOSHDIUAHEUAISEUIASEUAHEAUIEHAIUEHAIUEHAIUE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...