Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dk Rune System ve Dps

Churel

Öne çıkan mesajlar

Dün nerf üste nerf gelen warlockumdan sıkılıp bir Death Knight açmaya karar verdim bi gazla lvl 64 oldum ama bu dk ların combat olayına bir türlü alışamadım daha doğrusu çok rastgele oynadığımı fark ettim yani yaptığım şey aslında mob üstüne ne kadar açık (kullanabilceğim) skill varsa boşaltmak oluyor yani sadece tuşlara basmaktan ibaret bunun daha düzenli bir yolu olmalı, demek istediğim örneğin rogue'a basit bir örnek verirsek sap le arkasına geç bs vur gibi gibi... bir türlü alışamadım. Deneyimli dk arkdaşlarım siz nasıl bir taktik izliyorsunz genelde nelere dikkat ediyor ve napıyorsunuz, verebileceğiniz öneriler varmıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

10 tane mob çekiyorsun. Icy touch, Plague strike ile dotları bırakıyorsun pestilence ile dotları dağıtıyorsun. Sonra vampiric blood açıyorsun. Hearth Strike ile Death Strike spamlıyorsun. Dotlar bitmeye yakın pestilence ile tekrar dağıtıyorsun.

edit: Eğer 10dan fazla mob çekipte böyle hp azalması gibi bir sorun yaşarsan blood tap veya rise dead çıkartıp hpni fulleyebilirsin

bide bu yazdıklarım blood talenti için
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan unholyim ama denemekte yarar var tabi. Aslında bende buna benzer bi yöntem kullanıyorum sayılır pestilence ve unholy blight yapıp blood boil kullanıyorum ama hala net bişey oluşmuş değil tabi, sonrası karambol. Heralde alışmak için biraz zaman gerekiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Churel said:
Dün nerf üste nerf gelen warlockumdan sıkılıp bir Death Knight açmaya karar verdim bi gazla lvl 64 oldum ama bu dk ların combat olayına bir türlü alışamadım daha doğrusu çok rastgele oynadığımı fark ettim yani yaptığım şey aslında mob üstüne ne kadar açık (kullanabilceğim) skill varsa boşaltmak oluyor yani sadece tuşlara basmaktan ibaret bunun daha düzenli bir yolu olmalı, demek istediğim örneğin rogue'a basit bir örnek verirsek sap le arkasına geç bs vur gibi gibi... bir türlü alışamadım. Deneyimli dk arkdaşlarım siz nasıl bir taktik izliyorsunz genelde nelere dikkat ediyor ve napıyorsunuz, verebileceğiniz öneriler varmıdır?

Sendeki bu rasgelelik %100 şundan geliyor;

Mana class oynadın, rotation yapıyordun, Energy class oynuyorsun, nasılsa geliyor energy, patlat cooldownları gitsin.
Düşünürsen bunu yaptığını göreceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler'ın dediği gibi sorunum büyük ihtimal ondan kaynaklanıyor mana kullanan classlar çoğunluklu olmak üzre (mage, priest, warlock)bir de rogue oynadım hep şimdiye kadar bu rune sistemi biraz değişik geldi ama yavaş yavaş oturmaya başladı fark ettim, hatta duellerde yenilmediğimi fark ettim "i got the power" hesabı dolaşıyorum şimdilik :)umarım böyle devam eder. Blood talent ını hala deneme fırsatım olmadı ama incelediğim kadaryıla sanki unholy leveling için daha iyi gibi göründü bana bilemiyorum ama en kısa zamanda değiştirip birde blood denemekte fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...