Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunterlar ve WotLK

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

-evet cocuklar beta basliyor ilk once arenada 4 sezon surundunuz LoS dan cok etkileniyorsunuz o yuzden size LoS ignore eden 2(!) shot vericez

-teknik yetersizliklerden dolayi bunu baska zaman yapicaz o yuzden simdilik unutun
[hr]
-Camouflage diye bi skill veriyoruz size lvl80 de bunla limitli stealth olup trap falan dizebilicek opener alabiliceksiniz

-Camouflage i vermiycez cunki rogue lara ait bir olayi hunterlara verirsek uzulebilirler o yuzden level 80 de freezin arrow vericez, hunterlarla instance yapan bilir hunter CC si zaman aliyor bunla rahat edersiniz ayni trap ama firlatiyorsunuz CD da paylasiyor (aynen bunu dedi GC efendi, tricks of the trade ne is diyince doluyor lafi)
[hr]
-Bear trap diye birsey vericez yeni ability bu trap rootliycak icine gireni

-Bear trap i kaldirdik onun yerine bear effectini normal freezing trap e ekliycez oyle bir vurusta kirilmiycak artik

-Freezing trap BUGLANDI, pet kirdigi icin yeni bir cozum bulana kadar kaldiriyoruz bu yeni ozelligi

[hr]
-survival 41p yi marksmen 21p ye aldik surv 41p ye surv 21p talentini koyduk gecici olarak maksat bos durmasin yeni 41p vericez

-survival 41p release e yetismiycek o yuzden ilk patchde koyucaz onu

-survival 41p yapmaktan vaz gectik mevcut talent i biraz cilalarsak da olur

-surv 41p de degisiklik yapmayi dusunmuyoruz
[hr]
-Disengage istendigi gibi calismiyor ve baya sorun oluyor o yuzden bunu beta bitmeden duzelticez sizin reverse blinkiniz olucak o yuzden su anda zayif olabilir verimsiz olabilir ama hersey super olcak

-mevcut teknoloji yetmediginden disengage i ileri bir tarihte duzelticez o zamana kadar idare edin
[hr]
-hunterlari nerfledik evet nerfun ayarida kacti ancak diger classlarin sizi gecmesi sorun degil cunki hunter mekaniklerini ulduar patchinde baya bir degistiricez

-ammo yu oyundan kaldiriyor daha enteresan ve eglenceli bir ammo sistemi getiriyoruz ulduar ile o yuzden nerflere cok kafa takmayin

-mevcut teknoloji yetersizliginden ammo degisikligini 3.1 de yapamiyoruz daha ileri bir tarihte yapicaz ama
[hr]
ama yeter artik harbiden yeter
bir US accountu edinicem, sirf GC ye ve takimina 3 sayfa laf dosemek icin

1.2 demi 1.3 demi ne soz vermislerdi her petin ozel ability si olucak diye kac sene sonra WOTLK cikinca geldi anca ki TBC boyunca verilen ve geri alinan sozleri saymiyorum bile

harbi tiksinmeye basladim kac senedir oynadigim classdan zevk alamiyorum artik ve resmen kaluak tosbaglari gibi hissediyorum paso onumde sallanan bir havucla

yani yapmiycagin seyi yapamiycagin seyi niye soz verirsin, 1 hafta bile gecmeden dalga gecer gibi niye yok sonra yapicaz dersin

zaten wotlk in ikinci haftasindan beri naxx yapiyorum patchwerk den arrowsong bir hala dusmedi ilk 25 pug inda bunu alan hunterlar var adaletin bu mu dunya
Sosyal ağlarda paylaş

Abi birazda yaptıklarına bak ama madalyonun 2 yüzü var adam lar en çok hunter la ugraştılar wotlk başında deli gibi dps yapıyodunuz BM nin 1 1 de kesemedigi adam yoktu pve desen bizim guildde dm meter görmemiş hunterlar ilk 3 den çıkmıyodu BM sagolsun :)

çok easy mode olmuştu hunter zaten camufulage falan gelse OP olurdu hunter rog neden oynasın adam rog gibi gezicek üstüne bide range adam kesicek :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla çoğu yerde çok haklı ,3.0.8 nerfini konuşmamış pek ztn ,kaldı ki bm nin abartı dps ne biz de gelen nerf i çok garipsemedk AMA nerf var nerf var yni,bokunu çıkardı sonradan geri vermişler 3.0.9 bm yi lol ya ,onun dışında sadece vaadler ve olanları yazmş ,kaldı ki nerf -buff -nerf -vaad-nerf-buff şekli çoğu class içinde geçerli ,blizz herkes memnun olsun istiyor ,paraları götürdü gözü doymadı elemanların

birde anlamadığım blizz in 3 talent i birbirine yakın yapam ama hunter brz ezik kalsın hep diye bi mantalitesi var ,nedendir bilinmez ,geçmişten gelen birşey mi bilemiyom ,blizz taa en başndan classlara en azndan birkaç aylık veya senelik bir gelecek planı çizemicek kadar aciz mi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu an hunterdan şikayetçiysen diğer class ları bi dene derim ben. Hunter arenada şu an gayet iyi bi class...Hatta 2krating gören ilk takım hunter+palaydı yani... Burst dmg ı aşırı yüksek rogue dan aşa kalır yanı yok. Şu an teketek te "hunter ın bu class a karşı şansı yok" diyebilceen bi class yok.

Buna rağmen hunter niye bufflanmıo diye üzülüosan bence class değiştir çünkü bence senin hoşuna gitmio hunter oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne güzel pvp tree ayrıydı pve tree ayrıydı ne diye her tree ile pve ve pvp yapılcak diye zorluyolarki :)
ondan oluyo bu sorunlar hep pve bufflıyalım derken pvp de cosuyo yada tam tersi halbuki ayrı tree ler olsa çıkmıycak bu sorunlar.

Yap Marksman pve Beastmaster pvp Survive da ortaya karışık tamam işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:
Baalzebub said:
BM'yi geri verdikleri falan yok, steady shot hala nerflu.

steady shot ,3 talenttanda buff alabilen bir shot ztn,onun nerfli olması 3ünüde etkiler ,ha bm yi belki bir nebze daa fzla etkiler ancak bildğn bm yi geri verdiler ^^

BM'yi belki bir nebze daha fazla etkiler ne demek? BM iken (sting'i saymazsak) kullandigin baska bir shot var mi? BM'ye yaptiklari tek sey petlere gelen nerfu bi nebze kaldirmis olmalari, o kadar. 3.1'le BM'nin son talenti yenilenecek yanilmiyorsam, o zaman belki diyebilirsin BM geri dondu diye. Ama steady eski haline donmeden, veya BM agacindan herhangi bir talent'e saglam bir buff getirmedikten sonra, sanmiyorum ki BM eskisi kadar guclu olsun. Hos, canima minnet. Bikmistim steady shot spamlemekten. Survival oynamak gayet eglenceli.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya vericez deyip de vermemeleri çok çok sinir bozucudur kabul ediyorum.

Ama şu anda hunter'ların durumu gerçekten "overtuned". Explosive shot gerçekten çok çok vuruyor gerçekten ne olduğunu anlamadan ölüyorsunuz, on demand burst var Lock and Load'la. Resourcefullness+pvp set bonus la double trap takılınabiliyor.

Abartısız diyorum 2 günlük hunter tecrübesiyle 1400 rated team'e girdim shamanla 2 günde 1700 yaptık takımı. Faceroll yapıyorum tabiri caizse Expo Shot 1 de Steady 2 de Aimed 3'te 12312313123123123123 şeklinde spamlıyorum. Çok da etkili. Pet'e micro management bile yapmıyorum salıyorum ortaya ölürse ölsün diyorum.

Eski BM'nin damage'i ve utility'si de söylemesi ayıp ama retardeddı yani. 36 saniye 0 cc hayvan gibi damage vardı. Şu anda da hunterlar her 3 bracket'da da domine ediyorlar arenada DK paladinle beraber.

31-41 ve 51 talentlere gelirsek hiç kimsenin kendi classının talentlerinden memnun olduğunu sanmıyorum. Misal rogue Combat ASs ve Sublety 51. talentlar çok çok kötü.

Ama disengage buglı onu kabul ediyorum, gayet'te sinir bozucu arkanız bulunduğunuz yerden 2 yd yüksek bile olsa kalıyorsun olduğun yerde
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben şu an survival hunter olarak,classımdan bayağa memnunum.Explosive shot,wyvern shot,scatterla beraber birde 2 tane bedavaya shot atıcam diye trap kasmak felan bence beastmasterdan olup steady shot spamlamaktan çok daha zevkli..

not:Yukardaki msjı gorunce aklıma geldi,Disengage'in gerçekten elden geçirilmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hunter bufflansin demiyorumki, biraz daha enteresan hale getirilsin

koskoca survival agacinda lock and load ve exp shot haric enteresan birsey yok

41p yi okuz gibi bufflayip OP yaparak bir class super yapilmiyor, herkese 20k vuran bir shot 20k healliyan bir spell verelim diger herseyi kaldiralim o zaman oyundan, counter degilki bu

tamamen casual bir acidan class i seven biri olarak yaklasiyorum, eglenceli birseyler lazim acil numaralar disinda cunki 3.0 dan once en azindan 1:1 icin kasip gear optimize ediyordun, senden kotu oyniyan gear planlamiyan BT gearli hunterdan iyi damage yapabiliyordun mavi itemlarla

owerpowered olan 50/21 readiness spec bile daha cok dikkat ve efor istiyordu su anki lolsurvival dan, CD lari optimize etmessen bir halta yaramiyordu GC efendi buna EZ mode dedi, su anda exp shot arasina steady gibi abuk kolay bir rotasyon en cok dps i yapiyor

arenada OP olmak meter toplamak istemiyorum
sevdigim class in harbi expansion icin salak pet talentlarindan ote birseyler gormesini istiyorum, trainable gelen 2 ability yi mundar ettiler, RNG bazli olan bir agaci kimse oynamiyor diye son talentini TG den sonra oyundaki en OP 51p lerden biri yaptilar

arena su anda zaten yalan, burst varsa kralsin yoksa yalansin , gecen MM specliydim ustum full 25man epic duratar da yesil quest itemli surv hunter tarfindan resmen farm a baglandim, adam benim MM olarak 3gcd de yapicagim dps i tek shot ile yapiyor ki lolrngstun faktorude var
Sosyal ağlarda paylaş

Blue Post said:
In our 3.1.0 class updates post, we had announced plans to remove consumable ammunition from the game upon the release of the next major content patch. Our original plans were to change ammunition so that hunters would no longer need to utilize bag space, while adding some new functionality that would continue to make ammunition a compelling element of gameplay. Unfortunately, this intended change will not be completely ready in time for patch 3.1.0.
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
Abi şu an hunterdan şikayetçiysen diğer class ları bi dene derim ben. Hunter arenada şu an gayet iyi bi class...Hatta 2krating gören ilk takım hunter+palaydı yani... Burst dmg ı aşırı yüksek rogue dan aşa kalır yanı yok. Şu an teketek te "hunter ın bu class a karşı şansı yok" diyebilceen bi class yok.

Buna rağmen hunter niye bufflanmıo diye üzülüosan bence class değiştir çünkü bence senin hoşuna gitmio hunter oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Viktor a katılıyorum hunter a getirceklerini söyledikleri hiçbirşeyi getirmediler (haklarını yemiyim hadi bir kaç şey geldi), ha shot ların sayısal değeri yüksek bu nedenlede dpsi de çok iyi ama bu bi classı zevkli yapmaya yetmiyor yani. Sürekli hunter ı değiştircez diyorlar dedikleri gibide geri alıyorlar. Şunca yıldır oynadığım class tan artık sıkılmaya başladım healer kasıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Merak ediyorum hunterlar açısından. Sizce hunter mı yoksa hunterın peti mi daha fazla dmg yapmalı?

PvP ve PvE olarak... Benim gördüğüm bazı hunter oyuncuları için petleri kendilerinden daha önemli. Bana göre ise pet sadece huntera biraz destek olması gereken bir unsur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...