Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deportivo elendi...Fenerbahçemiz direkt Şampiyonlar liginde...!!!

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 08 Mayıs 2004 22:13 tarihinde demiş ki:
yahu rakipteyken adam, böyle işler yapılır tabi. sonra gelince adamın söylediklerini yutmazsın ama kendi yaptıklarını yutarsın. sonuçta daumun beşiktaş başındayken de başarısız olmasının nedeni kokain deil ki, dava nedeniyle sürekli almanyaya gitmesi. bizim de onu eleştirmemizin nedeni kokain kullanması deil, beşktaşın başında olması.

tbr...güzel açıklama[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 07 Mayıs 2004 11:26 tarihinde demiş ki:
said:
-NaMeLeSs-, 06 Mayıs 2004 18:00 tarihinde demiş ki:
bilmeden konusmayın
gelmeden once cok tartısıldı daum sonuc ne :adam temiz cıktı mahkemede daha ne konusuosunz?

ha yani mahkeme sonuçlanmadan önce biri suçlu oluyor ozaman öyle mi? ellerinde tuz paketleri sallayanları unutmadık daum da unutmamıştır zaten

adam temiz oldugunu kanıtladı mahkemede sen ne diyosun sonucta adam temiz suclu degil anlatamıyoruz sana heralde

o zaman cok nefret ediyosan daumdan 3 -1 caktıgımız macın bitisinde daumu alkıslamazdın hala bıdı bıdı
Sosyal ağlarda paylaş

boşver raider ben yazıcaktım vazgeçtim nasılsa istediklerini anlııcaklar .=)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...