Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Raptor vs Gorilla

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar forumlarda deliler gibi goril gorillll diye haykiriyorlar bende simdi rapotor ile basladim birkez tame ettim goril hic sicak gelmedi bana simdi eee diceksiniz prof arkadaslar su talenti ver kendine petine bak gor gorili diyebilcek birisi varmi:), birde su hayvani tame ederken damage almadan tame etme sansi varmi8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:
Evet , hayvani çekmeden önce frost trop koy , hayvan içine girsin sana en azından 7-8 saniye kazandırır , bide Goril in olayı , aoe stompu sayesinde , çoklu mobları üstünde tutabiliyo ve bu sayede sen çok rahat farm , pve yapabiliyorsun kasarken

Cok tesekkur ederim goril alip denicem sence bu asagidakiler nasil?

1-60 Talent

60-70

70-80

Pet icin
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter'ların bu pet sevdaları bi garip =) Blizz bunları fixlemedimi yani vuruş hızları vs bütün hepsinin aynı deilmi?

Benim 70 level yaptığım bir hunter'ım var bildiğin pewpew karakteri levellerken veriosun BM talent'larına.

/cast auto shot
/afk

Bizde var hunter'lar raid'lerde bi yandan yemek eyip bi yandan gitar çalıyor arada da oyun oynuyo. =)

Amma çok editledim postları hep yazdıktan sonra gelio aklıma bişiler =)
Sosyal ağlarda paylaş

51 adet bmye abandıysanız kesinlikle chimera tameleyin derim ölümsüz olursunuz. frost breathi yeter petin 172 damage ve 5sn slow vuruyor..10 sec cdsi var abilitynin.öteki türlü kediye devam.

edit:yani skilli attıktan sora pet 5snye slow yiyo ve 5sn sora tekrardan atıyo..consive shotla uydurduğunuzda adam yanınıza gelemiyo..stununuzda var tabi onu saymıom bile..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...