Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deriden.com.tr

yicit

Öne çıkan mesajlar

Aslında site uzun zamandır açık.
Güzel de iş çıkarmışık zamanında.
Şimdilerde bir yenilenme söz konusu.

Merak ettim pati camiası flash tabanlı bir e-ticaret sitesine nasıl yaklaşacak deyü ..

Siteye girip menü'den alisverise tıklamayı unutmayın.

Yorumları Bekliyorum
Deriden
Sosyal ağlarda paylaş

vitrinde incelesek dediğin ayna'lı olan bölüm de tıklanılabilir olması mı ?

bu arada düne kadar kameralı bilgisayarlardan siteye giren kullanıcılar kendini aynada görüyordu.

bugün itibariyle kullanımı zorlaştırdığı gerekcesiyle kaldırdık.
Sosyal ağlarda paylaş

Yavaş yüklendi bende, 30 saniye falan bekledim. 1mbit adsl.
Sitenin favicon u çok yaygın, joomla nın default logosu sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Değiştirin hemen.
Ayakkabı numaraları 6 dan 13 e kadar? Hangi sistem bu? Kimse bişi anlamaz ki bundan :)
Ürünü poşede atmadan özelliklerini göremiyoruz sanırım, o da satıcı kurnazlığı olarak algılanabilir. NOT: Görebiliyormuşuz, sağ üstteki büyütece tıklamak gerekiyormuş. İlk kez netten alışveriş yapacak insanlar tedirgindir unutmayın, poşede atınca aha para çekti diyecek olanlar bile çıkacak.
Fiyat aralığı olayı çok iyi olmuş, kullanışlı ve hızlı.
Tavsiye ettiğimiz ürünler şeysindeki ürünlere giremedim ben, tıklıyorum öyle kalıyor. Anca sürükleyip poşede atabiliyoruz.

Bir de kaydırma özelliğini daha verimli kullanın bence. Tekerleği 8 tur döndürüyorum, bir ürün daa çııkıyor en fazla.

Sonuç olarak, ilk yüklenmesi uzun, fakat gerisi gayet hızlı bir site. Bence e ticaret için pek de verimli olmamış özellikle o poşet olayı. Bir de Türk insanı netten ayakkabı almaz. Bence.
said:
bu arada düne kadar kameralı bilgisayarlardan siteye giren kullanıcılar kendini aynada görüyordu.

bugün itibariyle kullanımı zorlaştırdığı gerekcesiyle kaldırdık.

Ahahhaha güzel fikir de, siteye girerken allow-block lu bir uyarı veriyor sanırım kameraya izin vermesi için. Korkar millet :)
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:

Ayakkabı numaraları 6 dan 13 e kadar? Hangi sistem bu? Kimse bişi anlamaz ki bundan :)

aslında doğru söylüyorsun o timberland ayakkabılara özel bir hadise. onunda çevirisini yakında koyacağız.

Onun dışına tüm eleştiriler yerinde bence bir çoğunun farkındayım. Lakin müşteri bu şişede durduğu gibi durmuyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
He bi de aklıma şöyle bir şey geldi, netten ayakkabı almaya gelmez, türk insanı denemek ister demiştim ya, bence bir de numarası uymazsa iade seçeneği olsa o bahaneyi bertaraf edebilirsiniz.

sipariş alındığı zaman teyit için müşteri aranıyor zaten.
bak bunu bunu aldın vs diye.
bi yamuk oldu mu da çok zorluk çıkaracaklarını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
netten satış çok önemli değilki,deriden heryerde var zaten. önemli olan fiyatlara modellere bakabilmek falan, bide firmaya presti getirir tabiki.

o da doğru ama tüm modelleri bir arada görüp satın alabildiğin tek yer de internet sitesi. Her mağazada her ürün yok çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Mendoza said:
Alışveriş sitesi bence çok sade ve rahat kullanılabilir olmalı. Bu site kesinlike sade değil, her bilgisayarda çalışmaz, karmaşık. Ama tasarım güzel allah için.

doğru söylüyorsun. teknik zorluklar çok oluyor. kullanıcıların alışık olmadığı da bir tarz. ama deriden'e de bu yakışır yani gitti gidiyor gibi bi site de yapılmaz ki adamlara
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...