Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFS Underground oynayanlar, yaratıcılığınızı yarıştırın

Bone

Öne çıkan mesajlar

NFS Undergroun'da en hızlı değil de yapabildiğiniz en iyi dizayna sahip otomobilin resmini buraya koyar mısınız?

Hem oyunda hem de gerçekte araba dizaynlarında zorlananlara kolaylık olmuş olur.
Ayrıca kim daha güzel otomobil dizaynı yapmış görmüş oluruz..

Tabii ki oyunu bitirmiş kişilerin daha çok sanşı olacak, nasıl olsa 3. sınıf spoilerlar felan çıkmış olacak..

Ayrıca Hem yandan, hem arkadan, hem önden resimler koyarsanız çok daha güzel olur, neden, çünkü 3 boyutlu görebilme sanşımız olacak..[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

o yerde en iyi arabalar vardı ama yapabilecekleri en iyi dizayn olduğunu sanmıyorum.. Ne biliyim vw kullanarak belki çok daha güzel dizayn yapabilirler..

ayrıca onlar 3 boyutlu değil di tek boyutluydu, o yüzden otomobil modifikasyonunda pek yardımcı olmuyor..

döktürsünler resim süper olur..
Sosyal ağlarda paylaş

o, "en iyi araba kimde" konusuna dönüşen, NFS Underground hakkında bir topic değil miydi?

Ben gerçekte de modifikasyon yapacak insanlara
ayrıca NFS'de arabasının dizaynına karar verememiş kişilere ilham olacak bir topic açmayı düşünmüştüm aslında..

ayrıca bahsettiğim topicte, az önce dediğim gibi 3 boyutlu (3 farklı açıdan çekilmiş) resimler yok, hepsi tek bir açıdan çekilmiş.. Ayrıca en iyi dizayn değil de daha çok NFS'de oynanabilecek en iyi araba tarzında şeylerdi..[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın bone ama bu konu da bilgisayar bolumune gitmeli bence hem $u aralar oyle devasa bi topic olmadı bilgi. bolumunde canım sıkılıyo giricne. .[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ravenloft $u kaputun ustunu biraz daha kucuk bi$i yapsan "lâz"aracına benziyo ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 23 January 2004 14:46 tarihinde demiş ki:
Ravenloft sen naptın öle yaw Allah a$kına ben daha yan taraflara resim bile koyamadim :P

Parama ve Style'ime bakın... Benimki sizinkinden Çooookkkk :P[signature][hline]Başlangıcı Olan Herşeyin Bir Sonu Vardır...
Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...