Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cizimler (tablet)

cakeonroof

Öne çıkan mesajlar

Genel olarak perspektif hataları var işlerde ama gerçekten inanılmaz hızlı ilerliyorsun, bayadır takip ediyorum. Yeteneğini ve azmini takdir ettim.
Sci-fi ve landscape'in üzerine biraz gitmeni tavsiye ederim, çok iyi bi environment artist olabilirsin.
Orman, çöl, karlı dağlar(bi tane vardı başlarda gerçi), buzullar, nehir ve akarsular, kayalar vs gibi kompozisyonlar kursana biraz merak ettim nası bişey ortaya çıkacak. A evet içlerine sci-fi de ekle. Seni Swtor ekibine sokalım orada takıl.
Aynen devam.
Sosyal ağlarda paylaş

MadOrca said:
Genel olarak perspektif hataları var işlerde ama gerçekten inanılmaz hızlı ilerliyorsun, bayadır takip ediyorum. Yeteneğini ve azmini takdir ettim.
Sci-fi ve landscape'in üzerine biraz gitmeni tavsiye ederim, çok iyi bi environment artist olabilirsin.
Orman, çöl, karlı dağlar(bi tane vardı başlarda gerçi), buzullar, nehir ve akarsular, kayalar vs gibi kompozisyonlar kursana biraz merak ettim nası bişey ortaya çıkacak. A evet içlerine sci-fi de ekle. Seni Swtor ekibine sokalım orada takıl.
Aynen devam.

hayalini kurdugum, ulasmak istedigim nokta zaten scifi environment, concept art.dylan cole, andree wallin, yannick dusso, ryan church gibi isimlere ozenip basladim zaten bu ise ki hepsi environment,konsept tasarim dehalari.bu sayfadaki beyaz yapinin oldugu calisma oyle bi scifi outpost denemeseydi iste onun disinda saydiklarinda zaten biran once denemek istedigim seyler.ama iste yelpazesi cok genis olsa da yukarida saydigim ve daha onlarcasi tarafindan sinirlari zorlanan ve harika islerin dondugu bi sektorde orijinal birseyler yaratmak ve bunu profesyonel boyuta tasimak an itibari ile cok uzak ve imkansiz gorunuyor.sevk kirici epey.elimden geldigince birseyler denerim tabi.tesekkurler motive icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Unutmuşum bir süredir takip etmiyordum, sw art ve diğer sci-fi'ler gayet kaliteli devam ediyor. Yalnız şemsiye ve meme hanımlarda problemler var. Şemsiye hakkında yorumlar yapılmış zaten, aynen katılıyorum onlara, tabii onun şemsiye olduğu bariz, kuş muş değil :P Hatta kuş aradım resimde o yorumdan sonra bir süre, hiç birşeyi kuşa benzetmedim.

Her neyse meme'de belki benim gözüme yanlış görünüyor sadece ama kalça bedenin geri kalan kısmına göre çok kalınmış gibi geldi. Tabii referanstan çalışıyorsan o referansın obezliğidir hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

cake abi eline sağlık
soldaki "bi aralıktan bakıyoruz" hissi vermek icin yaptığın ve blurleyip derinlik katmaya çalıştığın şeye gerek yok bence, mekanı daha net göstermeye calış bence. illa aradan bakiosak bunu göstermek icin onu en kenardan çiz, fotoğraf çeken biri olarak düşün kendini, orayı kadraja almazdın heralde?

adamlar ilk halinde büyüktü onu da yazıcaktım küçültmüşsün sen de farkındasın evet biraz daha ufalabilir.

mimariyi de bayaa inceledim bazı yerler tam dik çıkmıyor, bi eğrilik var, eğer bilerek yapmadıysan dikkat et.
ışıklar fln güzel ama daha da iyi olabilir.

bana sanki şehir dışındaki şeylere fazla önem vermemişsin gibi geldi. baydın da mı uğraşmadın nedir :p

isimlerini verdiğin sanatçıların sitelerine baktım tek tek işlerine, öeah oldum. ilki çok pis yardırmış özellikle yuh dedim kendisine. nası detay kasmışlar manyaklar ya.

aynen devam abi, doğru yoldasın scifi çok iyi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

dylan cole superdir eet.fazla bu dunyaya o adam.ilk halindeki kadraj dedigin gibiydi sonra enlemesine biraz daha genisletip bu versionu yaptim daha cok sevdim bu sekilde biraktim.bide invasion ve elf calismalari haric dier islere ole adam akilli render yapmadim. detay degilde simdilik daha cok kompozisyon isik renk doku calisiyorum.nerdeyse butun isler speedpainting sayilir.bunda da mesela kompozisyonu olusturduktan sonra yuzeysel olarak yeterli gordugum bi gorsellik yakaladigimda biraktim.su/gol olmus mu, yapilar enviromente uygunmu , oran oranti nasil renkler isik nasil kompozisyon tatmin ediyormu gibi seylere bakip tatmin oluyorsam birakip siradakine geciyorum zira daha hizli ilerlemeye yardimci oluyor cok bu sekilde calismak.zamanla daha detayli daha bitmis isler deneyecegim eet.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...