Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cizimler (tablet)

cakeonroof

Öne çıkan mesajlar

Guild Wars 2

Mekân olarak söylemek istediğim şu tarza yakın, soldaki ağaca dikkat.

Karakter olarak da,

Zırhlardaki bağlantılar, hatunun popo açıklığı, ayağa doğru tüylü çizmemsi bişey.

http://www.guildwars2.com/en/media/concept-art/

Tabi bunlar çok çok iyi örnekler değil, yani bana sorarsan senin waterfall'ın çok daha başarılı, fakat bu ayrıntılarla waterfall'u bi daha ele alırsın efsane bişey çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi naptin :) cok guzel anlatmissin tesekkurler. ama son postta kekai kotaki calismalari koyup karsilastirmissin kekai ye kufur olmus direk.daarken le birlikte en cok takip edip ornek almaya calistigim en basarili buldugum 2 concept artist bunlar. daarken de myhtic icin calisiyor bu arada.warhammer conceptleri ona ait.

bana gelince eet daha cok calismak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
hehe saolun, isiklar fazla eet. ozellikle yuzde, butun detayi kaybettim orda.sonradan tekrar doner renderlerim diordum ama üşendim.kompozisyon aslinda dişi firavun portresi olarak basladi sonrada daha kurgusal bisiye donustirim derken boyle sonlandi.

bir de resim okuyan, okumuş olanlara birsey sormak istiyorum.paintinglerde siyah beyaz kullanimi konusunda ne öneriliyor,gösteriliyor size. bazı işlerde mat pastel etki yakalamak icin uzak duruyorum ama ustteki iş gibi contrast olmasini istediklerimde cok ışık alan kısımları beyaz ya da beyaza cok yakın, keskin golgeleri ve karanlikta kalan kisimlari siyah boyuyorum direk.siyah beyaz kullanimindan kacinmali miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

abi paintingde okumadım etmedim ama beyaz ışık olayı senin tarzına bağlı. photorealistic kasmıyosan zaten bana göre artwork tarza çoğu iş biraz göze sokulan cinsten hard brush ve keskin beyazla yapılmalı. zaten photorealistic kasıyosan o kadar beyaz feci sırıtıcak. senin yaptığın shading değil sonuçta boyamada vur fırçayı diyorum. bob amcamız da öyle yapmıyo muydu. "mesela burada küçük, ufacık pırıl pırıl bi ışık hüzmesi varmış.."
Sosyal ağlarda paylaş

dasaa hiç mi film izlemedin. bu kareden sonraki ilk kare robotun görüş açısından verilir ve o piramitin ekranında;

<< TARGET >>>
ANALYSING --->> >>> -- >>>-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
NAME : -|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
KLOROPLAST : %35 -|-|-|-|-|-|-|-|
-|-|-|-| -|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|

gibi şeyler olur işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...