Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

25 man Disconnect Problemi

ripe

Öne çıkan mesajlar

Hiç bir yerde bu tarz problem yaşamıyorum ama ne zaman 25 de boss kesmeye çalışsak DC oluyorum. Pre TBC de böyle bir prb yoktu ama 2 haftadır böyle. Oyuna geri döndüğümde bütün addonlarım kapalı ve herkes çıplak görünüyor. Bossu kestikten sonra bir anda herşey düzeliyor. Başlarda Hdd okuma hızı falan dedim (çok fazla okuma sesi geliyor o anda) Yeni hdd aldım sadece wow u kopyaladım içine yine aynısı oldu.

sistemim
Amd Athlon 64 X2 Dual 4200+
2 Gb ram
GeForce 8800 GTS 320 mb
1024 Kb lık bağlantım var.

Nedir problemim, ne yapabilirim bunun için?
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:
Dün 25 naxx yapıyorduk ilk 3 boss da 3-5 sn kadar gecikmeli savaştık. Normal moblarda bile takılıyırodun. MS 150-200 caivrı olmasına rağmen. Sonraları düzeldi.

Sanıyorum sizde de aynısı olmuştur. "Frostmane"

questhelper, recount gibi data toplayan gonderen addonlarını kapat, ozellikle recount bazı accauntlarda dırek kopartıyor naxx da, questhelper da dalaranda dc yaptırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir önceki hafta aynı boss aynı addonlar açık denememde 5defa dc yiyip spotumu vermiştim. Hiçbir değişiklik yapmadan bu haftaki denemede hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Düşme şekli pat diye oluyor yani, normal güzel başlıyorsun fighta devam ediyorsun.. çat diye dc ekranı geliyor, bağlantı ya da addon kaynaklı olduğunu sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeager said:

Düşme şekli pat diye oluyor yani, normal güzel başlıyorsun fighta devam ediyorsun.. çat diye dc ekranı geliyor, bağlantı ya da addon kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

kesinlikle normalde latency hep yeşil bir anda sarı>kırmızı olup düşüyorum. Addonlarım kapalı olduğundan kör kör Holy nova spamliyorum o spamlar arasında DC oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Çarşamba gecesi, dün bana da oldu bu problem.

Grobulus ve Thaddius fightlarının ortasında DC oldum ki genel bi lag sorunum da yoktu raid esnasında. oyuna bir türlü dönemiyorsun fight sırasında.

sanırım kasış bir fight sırasında, WG ile çakışınca spikelardan oluyor. Hele bir de resetten sonraki ilk akşam oldugundan herkes Naxx'da.
Sosyal ağlarda paylaş

Licei said:
deadwoll said:
Boss'unetrafında dönmen gerekiyor, chargeları doğru ayarlayabilmek için :P

oda güzel
blink diye bi spell var chargeları ayarlaman için.aynıysa basma deişirse bas bak daha kolay :)
neyse

Basıp laga giriceksin süper olcak asdfasfsa

Mage oynamıyorum tabii, ne yapıyorsunuz bilmiyorum. Ama mage olsam bile koşardım xD
Sosyal ağlarda paylaş

Licei said:
Darkthrone said:
nax 25 thadius'ta felan 15 saniye delay ile oynuyorum. Sezgilerim ile hareket edip / dps yapıyorum. Frapslicem bir gün koşarken frostfirebolt cast ediyor felan :P

mage sin ve o fightta kosuyosun :S

Blink atmak, sen söyleyene kadar emin ol hiç almına gelmedi dimi ? :)

p.s : 5k ms olduğu bir yerde blink at bakalım başına neler geliyor. hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...