Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uo gamers

irmakseverak

Öne çıkan mesajlar

evet ama nedenini bilmiorum yani forumlarına konu açtım maskenin tavrının yanlış olduğunu belirttim adam demiş orcish bow da bug oldugunu hergün 10 page atan adamlar sölemio [sanki biliomuşuz gibi] onlara sevgilerimi yolluorum filan die bi tavra girmiş bende dedim page atmadan önce tüm itemları incelicekmiyiz uo.stratics den ayrıca herkez kullandı o bowu sadece page atanlar değil kaldıki bunun bug oldugunu değil biz siz bile bilmiomussunuz dedim konu 5. dakikada silindi daha sonra escaldese öm attım konuda böle böle sadece maskenın bu konudaki tavrını eleştirmek istedim gibisinden tık account banlandı hehe ilginç ya harbi ilginç
Sosyal ağlarda paylaş

daha zilyon tane bug çıkıcak.
şahsen malganis' ml kullanıyorum ben de.uo gamers açıldıktan sonra 2 svn daha çıktı malganis için ilgi ile izliyorum.
bi server daha vardı ml.aynı şekilde uyarmak ve svn yi paylaşmak istemiştim banlamışlardı.kd olabilir sanırım.

not: malganis' ml şu an free serverların kullandığı runuo içine gömülebilen ml pakedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
abi 2 günde 7x

hatta 1 günde de yaparsın paran varsa ve makroları kontrol edicek vaktin varsa

ama yani

100 heal
100 anat
100 fence
100 tactics
100 peace
100 music
50 mage

yim şu an. 2 günümü aldı.

edit: pre-aos. 4-5 tane faction var. factionların şehirleri var paso savaşıyolar. 700-800 kişi online ortalama.

pk olmak zor baya, türk serverleri gibi diil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...