Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Yardım] ebay hesabı olan?

yýldo baggins

Öne çıkan mesajlar

Mavi said:
Yukarı da bende aynı soruyu sordum aslında.

Mavi said:
E-Bay'e kendin kayıt olup alım işlemini yapamıyormusun ?

Neyse, insan gibi düzgün cevap verilseydi yardım edicektim ben. Kredi kartı yok sanırım.

Geçti artık.

Paticiğin genel sorunu olan "ayar verme" özelliğini kullandın sandım, mesajıda öyle bir yazmışsınki yazdığımdan sonra farklı düşünemezdim kusura bakma.

Kredi kartımın limiti bitti şuanda, o yüzden kullanamıyorum kart yada paypal.

O yüzden yardım istiyorum burdaki insanlardan, bir insan başka neden yardım isteyebilir ki? Sanki kaçakçılık yapıyorum o yüzden istiyorum yardım sfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

Sana düzgün bir soru sordum,

Mavi said:
E-Bay'e kendin kayıt olup alım işlemini yapamıyormusun ?

Bana saçma sapan bir cevap verdin değil mi.

yıldo baggins said:
Ben nasıl düşünemedim bunu...

Sonra gelip bana 3 yaşında ki çocuklar gibi paticiğin ayar verme mevzusundan bahsediyorsun işim olmaz.

Mavi said:

Neyse, insan gibi düzgün cevap verilseydi yardım edicektim ben. Kredi kartı yok sanırım.

Yukarı da insan gibi cevap verseydin yardım edecektim diyorum bende sana. Bunun neresi ayar anlayamadım ?

Şu yazıyı yazmak çok mu zor,

yıldo baggins said:

Kredi kartımın limiti bitti şuanda, o yüzden kullanamıyorum kart yada paypal.

yıldo baggins said:

Sanki kaçakçılık yapıyorum o yüzden istiyorum yardım sfsd.

Sen benim babamın oğlumusun ? Ben nerden bileyim belki dolandırıcısın, belki kaçakcısın.

Gün de 1 kere girdiğim doğru düzgün konu varsa bir, iki kelam ettiğim forum da sana neden ayar vermekla falan uğraşayım, işim olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

hdd içi beyaz ticareti ha? sooora yakalanırsa olay kart sahibine kalacak! yakalanmazsa sen alıcan malı..

zaten yakalansa ne diyecek ki polise;

-yıldo baggins istediydi abü..
+yıldo bakin demek ha?
-baggins.
+ha ne-gis?
-baggins yani yıldo baggins
+dalga mı geçiyon eşşolusu! [large]ÇOTANAK![/large] çotanak tokat sesi olarak yankılanıyor kulanklarda ÇOTANAK! çotanak! ÇOTANAK! çotanak!...
Sosyal ağlarda paylaş

bence sorun yardim istemen degil de supheci bir tutum sergilemen. tabi konu hassas bir konu olunca da "lan bu cocugun bu isi yapabilecegi kimse yok da mi hic tanimadigi adamlardan yardim istiyor?" diye sorasi da gelmiyor degil insanin.. dedim ya, oyle bir giris yapmissin ki insanin aklina yardimci olmaktan cok "ya bu adam ne dolap ceviriyor olabilir?" sorusu geliyor.

ki misal ben hala merak ediyorum, kredi kartin borcunun bir kismi odenerek limit yaratilamiyor mu? yani nakit parasi olup da kredi kartini kullanamamak nasil bir celiski? oyle birsey varsa bankalarin bu kredi karti olaylarina bir goz atmasi lazim bence =)
Sosyal ağlarda paylaş

yanlis anlama ama daha gordugum kadariyla 160 mesaji olan birisin, yani kisaca forumda taninmis veya guvenilip guvenilmeyecegi belli olan biri degilsin. burda tanimadigin insanlarin senin yerine ebayden birsey getirtmesini istemek yerine yapacagin en saglikli sey gercekte tanidigin birinin kredi kartini kullanmak olacaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:
yanlis anlama ama daha gordugum kadariyla 160 mesaji olan birisin, yani kisaca forumda taninmis veya guvenilip guvenilmeyecegi belli olan biri degilsin. burda tanimadigin insanlarin senin yerine ebayden birsey getirtmesini istemek yerine yapacagin en saglikli sey gercekte tanidigin birinin kredi kartini kullanmak olacaktir.

Madem, son bir açıklama yapayım.

eski kullanıcı adım Stifler. 4-5 yıllık üyeyim en az.Hoplayanmandada Guy Berrymandi adım.
tikkycemale zamanında angut dediğim için banlandım. Binlerce mailime rağmen de açılmadı accountum. Güven konusundada bir sorun olabilceğini düşünmüyorum, ankara buluşmasında vs de vardım.

kredi kartı konusuna gelincede, kredi kartı babama bağlı ek kart kendi biriktirdiğim mis parayı versem al limitimi arttır desem harddiske bu kadar paramı verilir vs dicek. (Ek kart olunca ben bir işlem yapamıyorum bankaya gidip.) Bende dedim birine vereyim parayı o ebayden alsın. Nasıl dolandırabilirim birini parayı verdikten sonra:P
Sosyal ağlarda paylaş

dolandirmaktan daha cok benim anlatmak istedigim su. iki tane birbirini cok tanimayan insanin arasina para mevzusu girerse, ve o iste bi sorun cikarsa (ki ebayden harddisk getirteceksiniz. hard disk ve yurt disi olmasi sorun olma olasiligini gayet guzel arttiriyo) iki tarafinda basinin cok agriyacagi. ayrica sen dolandirmak zorunda degilsin ama gayet guzel dolandirilabilirsinde. tavsiyem dedigim gibi illaki kredi karti olan bi arkadasin vardir. ver parayi ona ondan rica et, hem bi yamuk yaparsa bi temiz dovebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

yıldo baggins said:
Disappear said:

Madem, son bir açıklama yapayım.

eski kullanıcı adım Stifler. 4-5 yıllık üyeyim en az.Hoplayanmandada Guy Berrymandi adım.
tikkycemale zamanında angut dediğim için banlandım. Binlerce mailime rağmen de açılmadı accountum. Güven konusundada bir sorun olabilceğini düşünmüyorum, ankara buluşmasında vs de vardım.

kredi kartı konusuna gelincede, kredi kartı babama bağlı ek kart kendi biriktirdiğim mis parayı versem al limitimi arttır desem harddiske bu kadar paramı verilir vs dicek. (Ek kart olunca ben bir işlem yapamıyorum bankaya gidip.) Bende dedim birine vereyim parayı o ebayden alsın. Nasıl dolandırabilirim birini parayı verdikten sonra:P

kredi kartının sahibi olman gerekmiyo ödeme yapabilmen için. bankay gidiyosun şu numaralı kredi kartına şu kadar para yatırmak istiyorum diyosun, bitiyo olay. isterse ibrahim tatlısesin olsun gene yatırırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

evet yapacağın işlem de limit arttırmak değil sadece borcun mesela 200 milyonluk kısmını ödeyerek kartınla 200 milyon daha alışveriş yapmanı sağlamak. ha ama baban psikopat gibi bu ay ne harcamış bizim çocuk bi inceliym bakıym nerelere gitmiş falan diyorsa bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...