Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çizgi dünyasından hiç bişey anlamıyorum

OogahBoogah

Öne çıkan mesajlar

anime dediğin acaip basmakalıp bişi.. 2-3tane izle zaten hepsini izlemiş sayılırsın.

voltron izledin mi robotlu kısmı kapatabilirsin. fazla bişi yok çünkü, hep aynı geyikler.

kenshin ile narutonun tek farkı ikisinin de sıkıcı olması mesela. dur ulan aralarında verebileceğim tek fark bile yokmuş galiba.

o değil de esas sıkıntı animeseverlerin (ne demekse) anime empoze etmeye yönelik hareketleri insanda ikraha sebep oluyor. sevmeyen adamı daha da nefret eder, tiksinir hale getiriyorlar. bunların kendi aralarında konuştukları caponca olayı da olayın tuzu biberidir.
bi anda chour bayii yiiee!! falan diye bağırır birisi ötekine. diğeri de guuhh chi miyeaa! falan der.

ama en iğrenci lolycon mudur nedir onu sevenlerdir. birisi konu dışında yazmıştı "huzur lolycon'da" diye. abi bariz sapıklar yani!
izleyen adamların cıvatalar oynamış yerinden eminim artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
bak işte hepiniz animeciymişssiniz

yoo ben tsubasa'yı düzenli izlemiyodum. o zaman bile televizyoda anime gösterdikleri zaman -ki o zaman anime konseptini bilmiyodum bile- niye "normal çizgifilm göstermiyolar" diyodum. yani animelerin toptan nasıl tırt bişey olduğunu anlamışım ki o yaşda kategorilendirebilmişim
Sosyal ağlarda paylaş

oh bee ben de patinin çoğunluğu anime seven, sosyal yaşamını oturtmuş olsa da içinde bir nerd besleyen tipler sanırdım, bir kez geyik amaçlı bişi yazmıştım çizgi dünyasında saçma sapan bir konuya, ciddi olmadığım için mesajım silinmişti, işte o gün anladım animeciden adam olmaz. öhö.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...