Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

muhtemelen old gördüğün için muhabbet olsun diye yazıyosun ama yine de

acdbb162-067f-48e4-a63e-ed63cf1ca6b6_tex

birincisi, ben onu kullanıyorum çünkü old versiyon superior (özellikle reddit enhancement suite ile).

eskisinin üzerine getirilen standart tasarım diğer çoğu şeyde olduğu gibi okumak yerine görselleri gözünün ucuyla gezdirmek isteyen nesilin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış yetersiz ve kullanışsız bir dizayna sahip. küçük çocuğun ilgisini çekmek parıltılı şeyler sallayan ebeveyn tasarımı.

ikincisi, standart versiyonun linkleri otomatik embed oluyor ve bizim forumda reddit embed bok gibi çalışıyor.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel, 08.04.2023 15:56 tarihinde dedi ki:

eskisinin üzerine getirilen standart tasarım diğer çoğu şeyde olduğu gibi okumak yerine görselleri gözünün ucuyla gezdirmek isteyen nesilin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış yetersiz ve kullanışsız bir dizayna sahip. küçük çocuğun ilgisini çekmek parıltılı şeyler sallayan ebeveyn tasarımı.

öf niye böylesiniz abi siz

Sosyal ağlarda paylaş

bi görseli görmek için tıklayıp başka sayfaya gidip sonra geri gelmen falan gerekiyor savunduğun şeyde. diğerinde direk görüyorsun. pratik işte göz ucuyla bakmakla ne alakası var. gözüküyor hepsi. ben mi bişeyi kaçırıyorum abi

(nesle bok atmak da tam bir gençler gaz yağı kuyruğu bilmez versiyonu sanki)

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Black-ice

evet bence sen bişey kaçırıyorsun. 50 postluk bir sayfayı nasıl gezdiğimi göstereyim mesela.

https://streamable.com/er44op

hele ki reddit'e gün içerisinde 1'den fazla giriyorsan bu süre 10-20sn'yeye düşüyor.

daha bak spesific sub'lar var direkt forum gibi kullandığımız. hele oralarda her post'un tüm ekranı kapladığını düşünemiyorum. yetersizliğin dibi olurdu.

paticik son mesajlar'ı düşün ama her topic tüm sayfayı kaplıyor gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...