Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş-Akçabat Sebat...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Ligin favori takımlarından sebat kümede kalma mücadelesi veren Beşiktaş karşısında.

Maç
Beşiktaş 0 - 1 Akçabat Sebat

DK 17 Orhan (penaltı)

Hasbin allah çıldırıcam lan artık.
DEFOLUN GİDİN BEN OYNARIM...

Maçtan sonra dico
Otelde kumar varr.
Şampiyonluk gittii
aferin çocuklar aferin çocuklar[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben maçı izleyemiyorum. İyiki izleyemiyorum.[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

ULannn ulannn

8 puan fark olsaydı 2 hafta önce şampiyonluğu kutlamıştık şimdi 2 kim olucak die bakıyoduk[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Ruhsuzluk ancak bu kadar olur. Yazıklar olsun böyle bir takım olmaz. Sorumluların kellesini istiyorum.[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

sorumlu bırakıp korkup kaçtı...
2 küfür ettiler bana dedi camiayı sattı...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 09 Mayıs 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
2 küfür ettiler bana dedi camiayı sattı...

sen o kişiyi suçluosan takıma at gözlükleriyle bakıosn demektir...[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iyiki şampiyon olamadık...belki kadro ve teknik yönetim düzelir falan dedik...hani luce gider hesabı...ama hesap tutmadı başkan ve bazı önemli yöneticilerde gitti...:(..Aziz Yıldırım şampiyon oldu...dün gs ts yi yendi...ben hiç bişi demiyom...aziz başkan denizliyide aldı...bence f.b mücadele etsin die bi kadro kurdu ve geriye kalan herşeyi aziz yıldırım yaptı....alkışlar fenerbahçeye.............
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BiTcH_oFBaT, 09 Mayıs 2004 23:00 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 09 Mayıs 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
2 küfür ettiler bana dedi camiayı sattı...

sen o kişiyi suçluosan takıma at gözlükleriyle bakıosn demektir...

afedersinde bunun neyine geniş bakmam lazım???
Serdar Bilgiliye küfür edenler
Bilgilinin oy toplamak için kongreye üye yaptığı fb li gsli adamlar.
Bilgiliye küfür edilirken onu savunmayan kişiler:
Bilgilinin çocukluk arkadaşları
Takımın bu hale gelmesinin en büyük suçlusu:
Serdar Bilgili...

bunun neyine geniş bakmak lazım???[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

nası bilgili ya of allahm
lucesu masum adam futbolcular masum insanlar
klübü klüp yapan ama bazı hataları olan insan suçlu ölemi???
sen sadece futbola bakıosn yendk koydk demek için taraftarsn demekki
parasal olaylar klübün yönetimi umrnda deil
ama bilki bunlar olmadkça klüp adam olmaz ![signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BiTcH_oFBaT, 10 Mayıs 2004 22:17 tarihinde demiş ki:
nası bilgili ya of allahm
lucesu masum adam futbolcular masum insanlar
klübü klüp yapan ama bazı hataları olan insan suçlu ölemi???
sen sadece futbola bakıosn yendk koydk demek için taraftarsn demekki
parasal olaylar klübün yönetimi umrnda deil
ama bilki bunlar olmadkça klüp adam olmaz !

Ben klubun içini bilen biriyim.Sırf gazetede okuduklarımı konuşmuyorum.Ailemde çok fazla kongre üyesi var.
Serdar Bilgili eğer şu klube birazcık birşey verdiyse helal olsun.
Ama Serdar Bilgili mi verdi yoksa yanında bazı büyük kişileri araya koyarak yanına çektiği adamlarmı Beşiktaşı beşiktaş yaptı?
Nihat satılmasaydı beşiktaş burda olamazdı.
Nevzat Demir Fikret Orman olmasaydı halen Fulyada farelerle antreman olurdu.
Emin olki Bilgili nin kazandırdığı birşey yok.Çoğu arsa Süleyman Seba nın Beşiktaşa hediyesiydi.Yönetimdeki isimler yaptı Bilgili değil.
Takım Chelsea ye giderken Bilgili amerikaya gidiyordu estetik için.
Beşiktaşta futbol oynamasın oda olur.Sportif başarı olmasın ama savaşssın.Bir Klup başkanı kendi çıkarı için kendi vizyonunu iyi göstermek için çıkıp Taraftarını satmaz.
3-5 küfüre takımı satmaz.
Ogün bilgiliye küfür edenler Bilgilinin oy toplamak için kongre üyesi yaptığı Fenerli Gsli adamlar.
Ogün bilgiliye küfür edilirken yanında olmayan insanlar onu korumayan insanlar Bilgilinin çocukluk arkadaşları.
Beşiktaşın bu hale gelmesinde Bilgilinin suçu çok büyüktür[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

blackchaos haklısın. Bilgili bir şey yapmadı ama şunu unutma başkanlık süpermenlik değildir. Başkan ekibini kurar işi ekip yapar. Benzetme yapalım başkan orkestra şefi gibidir. Enstroman çalanlar müziği yapar. Orkestra şefi sadece yönlendirir. Başkanlık ta böyle bişeydir. Ama hatırla ama başka şeyle yetenekli adamları toplayıp yönetimi kurdu. Ben sonuca bakarım. Yetenekli adamlar yönetime girdi. Bugün hatır ilişkisini kullanabilmek de bir yetenektir. Bugün ben başkan olayım gidiyim yıldırım demirören'e yönetimime gir diyim girmez. Araya koyacak adamım da yok ee ozaman böyle bir yönetim kuramam... Hatırla iş yapabilmek de yetenektir.[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..