Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elemental Shaman

Reogmar

Öne çıkan mesajlar

Yok ben birşeyi karşılaştırmıyorumda, warlocklara buff istemekte komik oluyor ama. Şimdi milletin warlocku 4k yapıyor diye warlocka buff gelirse nihlathak 10k dps'lik ss'i dayar buraya :D.

Warlockların dps'e değil cycle'larına alışmaya ihtiyacı var. Raidde 2 farklı arcane mage olarak, hemen hemen aynı itemlerle birimiz 5.7k yaparken diğeri 4k'yı geçemeyip üstelik manasını bitiriyorsa bu sadece adamın yeni duruma alışamamasından gelir. 1-2 hafta daha kasar, araştırır, yüksek dps yapanla konuşur onunda dps'i yükselir.

Ama bu adam uğraşacağına, kalkıp arcane mage kötü kardeşim dps yapamıyor diye iddea ediyorsa onada sadece L2P der geçilir.
Sosyal ağlarda paylaş

2 sene boyunca warlocklar 2.5k yaparken mageler 1.8'lerde kaldı sorun olmadıda şimdimi bir anda sorun ortaya çıktı.

Dahası 7k stabil dps yapan mage yok piyada, kırk yılın başı çıkıyor o tarz bir dps, ona bakarsan 6750 lerde dps yapan warlocklarda çıkıyor kırk yılın başı.

Şuan ortalama dps'ler 5.5 civarında her char için. Hunter-roguelar vardı abartı dps yapan 3.0.8 öncesi törpülendi. Mage'de uçar giderse onuda törpülerler biraz. Ama WotLK'un bir mage expansionu olacağını hepimiz bekliyorduk. Yani kafadan 500 dps fazla olacaktır WotLk boyunca mageler. Ama aynı item seviyesinde 7k-5.5k gibi bir farkta olmuyor. Warlocklarımız 5.6k yapıyor magelerimiz 6k zorluyor şuanki itemlerle. Bu farkta beklenen normal bir fark.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Lock cycle bilmiyorum ama, rogue ile mutilate specde;

Hunger for Blood'ın sonunda buffu düşürme, SnD'nin son saniyelerine envenom/evis oturt, rupture hiç aksatma üzerinden bossun vs.. takip edilen 3-4 ability var ve bunları ilah gibi eksiksiz yapsanız da ffb spam yapan mage ya da Steady Shot spamla giden hunterlarla kafa kafaya oluyorsunuz.

Blizz'in mantığı burada sıçıyor işte;

Face Rolling dps = 3/4 ability rotasyon dps

olmamalı
Sosyal ağlarda paylaş

patchden sonra lag sorunlarıyla bogusmaktan adam gibi dps test edemedim. şu t7 nin bonusu kullanayım die respec çektim güzelinden glyph de taktım, 2k 2200 falan vuruyor lighting shield. ama dpsin çok çok etkileyecek bi durumda değil şu an. çok fazla lagla bogusmadıgım instructor fightında 4500 üstüydü ama yine de delay vardı bi miktar. elemental shamanımız yine 1.ydi. adam bi patchle direk değişti. patch sonrası lag sorunları öldürecek beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
patchden sonra lag sorunlarıyla bogusmaktan adam gibi dps test edemedim. şu t7 nin bonusu kullanayım die respec çektim güzelinden glyph de taktım, 2k 2200 falan vuruyor lighting shield. ama dpsin çok çok etkileyecek bi durumda değil şu an. çok fazla lagla bogusmadıgım instructor fightında 4500 üstüydü ama yine de delay vardı bi miktar. elemental shamanımız yine 1.ydi. adam bi patchle direk değişti. patch sonrası lag sorunları öldürecek beni.

Peki sp mi daha iyi dps de enc shaman mı
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...