Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

range rover sporta kar paleti yada zincir lazim mi

matama

Öne çıkan mesajlar

gittigin yere ve yol sartlarina ve kis sartlarinin siddetine gore degisir. karsta falan sartken, uludagda olmayabilir ornegin.

ama bazi bolgelerde jandarma belli bir yukseklikten sonra yol acik bile olsa zincirsiz cikisa izin vermiyor. aracin 4x4 ya da arazi araci oldugu, tirmanis icin ozel uretildigi gibi seylere bakmiyorlar. renault9 dan da zincir istiyor sizden de istiyor. yasal sebepten gerekebilir en azindan.
Sosyal ağlarda paylaş

Fylonde said:
geçen bi futbolcu q7'yle karlı yolda uçmuştu o hesap araca fazla güvenme her zaman önlem olarak bulundur aracında..

quattro halbuki. acaba nasil kullanmaya kalkti? quattro lar kar lastigi ile buzda cok basarili diye duymustum. en azindan a4 icin falan oyle diyorlardi.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,
Namessar said:
Fylonde said:
geçen bi futbolcu q7'yle karlı yolda uçmuştu o hesap araca fazla güvenme her zaman önlem olarak bulundur aracında..

quattro halbuki. acaba nasil kullanmaya kalkti? quattro lar kar lastigi ile buzda cok basarili diye duymustum. en azindan a4 icin falan oyle diyorlardi.

Hâlâ fizik kurallarına karşı etkisiz :P
Ayrıca deneyimsiz sürücüler de cabası.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse yazmayi unutmusum

gayet lazim OLUYOR

soyle basta iyiydik, inerken onumuzdeki ve arkamizdaki arabalarla bayag mesafe farkimiz vardi, hatta bizi yavas gorup bayag gecenler oldu :)

neyse sonra sirayla beni gecenlerin hepsinin kazalarini gorduk

neyse sonra bir tanesi buyuk bir kaza yapinca yol kapandi, zaten butun problemde o zaman basladi

kaza yapinca butun arabalar dip dipe yanasti, sonra cok boyle kaygan bir viraja geldik, onumdeki durdu ben duramadim :) kendimi kayarken sol seride attim, sonra kayaraktan viraji almaya basladik, once sag yanladim sonra sola , sonra freni ayarlayip sol seritten viraji aldim, kaya kaya assagida durdum :)

zinciri takinca rahatladik

buradan ben kurdesen dokerken, araba bukadar kayarken halen makyaj malzemelerinden bahseden, arkada oturan iki bayan arkadasima selam soyluyorum. kiz olmak varmis anasini satiyim
Sosyal ağlarda paylaş

İşi geregi çok okuyup araştıran, başından 2 evlilik geçen bay entelektüel pederin suratına söyledim bu lafı önce ayıpladı 2dakika sonra o da bu gerçegi kabul etti. Senin durumunda da güzel gider:

Dünya kadar malın olacagına fındık kadar XX'ın olsun

Geçmiş olsun matama ucuz atlatmışsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...