Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baslamak Istiyorum...

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Bence ne oynamak istiyosan onu oyna. Offline oyunlardaki gibi en güçlü benim, herkesi keser hala da ölmem mantığından uzaklaş. Range dps seviyosan hunterla takıl, mele ise warrior rogue ol, büyücülere her zaman aşıktım diyosan mage lock falan ol. Bugun en iyi olan yarın en berbat olabilir, 1 patchte adamın ümüğünü sıkarlar, o yüzden neden zevk alıyosan onunla takılmalısın. 3 senedir warlock saltanatı sürüp herkes nerf lock diye yakınırken, şimdilerde locklar oha roguelar bizi hareket edemeden kesiyor diyor. Herkesin bir zamanı var, öyle en güçlü benim yapmıyolar adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Bence ne oynamak istiyosan onu oyna. Offline oyunlardaki gibi en güçlü benim, herkesi keser hala da ölmem mantığından uzaklaş. Range dps seviyosan hunterla takıl, mele ise warrior rogue ol, büyücülere her zaman aşıktım diyosan mage lock falan ol. Bugun en iyi olan yarın en berbat olabilir, 1 patchte adamın ümüğünü sıkarlar, o yüzden neden zevk alıyosan onunla takılmalısın. 3 senedir warlock saltanatı sürüp herkes nerf lock diye yakınırken, şimdilerde locklar oha roguelar bizi hareket edemeden kesiyor diyor. Herkesin bir zamanı var, öyle en güçlü benim yapmıyolar adamı.

Çok güzel açıklamışsın.. rogue ile oynamak isterdim bir ara şimdi çok sıkıcı geldi.. DK açtım hani karakteri görmek zevk veriyor bıraktım god mode olmayı.. Şu patch gelmeden paladinleri hatırlayın.. level 68 paladin Full s4 adamı kesiyordu :)

oynamadığım 2 sınıf kaldı wow da Shaman ve Paladin.. hepsini denemiştim ama şuan Hero Class DK çok hoşuma gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
o verdiğin nasil bir screen shottur oyle ?
o yandaki talent tree guzel bir photoshop calısması yada Free Server sacmalıgı ,Ferocious İnspirationa vermeden 2 pointli olan Invigorationa nasıl 5 point vermis? 1 point olan The Beast Withini de 5 pointle nasıl fulledi ise , o da ayrı konu.Onu direk dikkate alma unut gitsin,

senin levelini bilmediğim icin bir sey diyemeyecegim.
http://elitistjerks.com/ şu sitede forumlarında hunter clasına bak bu cok yardımcı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis? said:
o verdiğin nasil bir screen shottur oyle ?
o yandaki talent tree guzel bir photoshop calısması yada Free Server sacmalıgı ,Ferocious İnspirationa vermeden 2 pointli olan Invigorationa nasıl 5 point vermis? 1 point olan The Beast Withini de 5 pointle nasıl fulledi ise , o da ayrı konu.Onu direk dikkate alma unut gitsin,

senin levelini bilmediğim icin bir sey diyemeyecegim.
http://elitistjerks.com/ şu sitede forumlarında hunter clasına bak bu cok yardımcı olur.
sakin ol bakarmisin
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?0500320152501225013510500000000000000000000300000000000000000000

buda root
http://hunterguide.wikispaces.com/Hunter+Talent+Guide
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
oha
hadi sitede oyle bi hata var da, sen onun oyle olamicani anlayamiyo musun? agac bu iste, usttekilere yeterli puani vermeden alta gecemezsin, hepsinin de ustune yaziyo yukarda ne kadar puan vermen gerektigi.
ne biliyim abi bilsem yaparmiyim neyse resetleyip baska bir talent ornegi aricam simdi:(
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle harca ilk 38 puanı

39-40. puanlarla serpent's swiftness i fulle.
41. puan the beast within
ondan sonra tercihine göre ya 3/3 longevity 1/3 cobra reflex yada 1/3 longevity 3/3 cobra reflex ver
sonraki 5 puanu kindred spiritse ver.

bu noktadan sonra eğer exotic pet istiyorsan Beast mastery ver, yok eğer istemiyorsan MM ağacına geçebilirsin.

bu arada yeni başlayan adamı elitist jerks forumlarana gönderen arkadaşa da helal olsun. vimpirin zaten aklı karışmış yeteri kadar. ayrıca lvl 50 olmamış adamın ne işi olabilir EJ de ?
Sosyal ağlarda paylaş

hahah o verdiğin wiki talent guide eskiden yapılmıs talentlerin ustune yeni talent penceresi, yeni talenler gelince amcamlar direk yapıstırınca yeni hunter talenlerini, wiki eski talenlerde boyle sacmaliyor.puanlar garip garip yerlere gidiyor.orda senin bir hatan yok zaten. wiki nin hıyarlıgı.Alurielin verdiği gayet iyi level icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
şöyle harca ilk 38 puanı

39-40. puanlarla serpent's swiftness i fulle.
41. puan the beast within
ondan sonra tercihine göre ya 3/3 longevity 1/3 cobra reflex yada 1/3 longevity 3/3 cobra reflex ver
sonraki 5 puanu kindred spiritse ver.

bu noktadan sonra eğer exotic pet istiyorsan Beast mastery ver, yok eğer istemiyorsan MM ağacına geçebilirsin.

bu arada yeni başlayan adamı elitist jerks forumlarana gönderen arkadaşa da helal olsun. vimpirin zaten aklı karışmış yeteri kadar. ayrıca lvl 50 olmamış adamın ne işi olabilir EJ de ?
Level 50 yim suanda 80 ne kadar bm talenti verebilirmisin acaba:)
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 50

benim tavsiyem şu şekilde
51-53 -> 3/3 longevity
54 -> 1/3 cobra strikes
55-59 -> Kindred spirits
60 -> Beast Mastery

burdan sonra oyun sitiline göre değişicek biraz. eğer solo takılmayı seviyorsan 3 puan Catlike reflexes ver. %9 dodge pete çok şey kazandırıyor. solo takılmıyorum peti fazla tank olarak kullanmıyorum diyorsan gereği yok, direk MM ağacına geçebilirsin.

MM ağacında şu şekilde harda

5/5 Lethal Shots
3/3 Careful Aim
2/5 Mortal Shots
2/2 Go for the Throat
burdan sonraki 3 puan mortal shotsı 5/5
3/3 Improved Arcane Shot

sona kalan 2 puanıda istediğin gibi harcayabilirsin.

@Quo-vadis EJ daha çok min maxing, optimum raid efficency, best possible dps gibi konulara ağırlık veren bi forum. yeni başlayan biri elbette bakabilir ama lvl 50 adamın ordan şu an için kazanabileceği çok birşey olduğunu sanmıyorum. link verebilirmisin EJ forumlarında leveling tavsiyesi dediğin başlıklara. incelemek istiyorum farklı görüşler varmı diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
link verebilirmisin EJ forumlarında leveling tavsiyesi dediğin başlıklara. incelemek istiyorum farklı görüşler varmı diye.

İnceden bi dokunduruş

Vimpir yüzünden main karakterim olan fakat daha sonra bıraktığım horde hunterımı kasmaya başladım yaa...
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Aluriel said:
link verebilirmisin EJ forumlarında leveling tavsiyesi dediğin başlıklara. incelemek istiyorum farklı görüşler varmı diye.

İnceden bi dokunduruş

Vimpir yüzünden main karakterim olan fakat daha sonra bıraktığım horde hunterımı kasmaya başladım yaa...
Sevinmemmi lazim uzulmemmi karar veremedim:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...