Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM 2009 oyuncu tavsiyesi başlığı [spoiler]

calimero

Öne çıkan mesajlar

Ben Queens park rangersla oynuyorum ufak takımları yukarı taşımak daha zevkli geliyo, kadrosu pek iyi deil ve ligtede şans verilmiyo ama şaşırtıcı gelsede 25m dolar bütçesi var! kadrosundada tommasi,cerny gibi bikaç iyi isim var.
-Tavsiyelerim ise ucuz ve 2. lige gelen work-permit alabilen kaliteli oyuncular;
C. Borges-1.1m-AMC
S. Soley-free-DM
J. Soez-925k-AMC
F. Ljungberg-26k-AMR
E. Viviano-1m-GK
S. Kelly-2.8m-DR
U. de la Cruz-free-DR
U. Mancisidor-free-ST
Mascio-120k-MC
T. Helstad-3m-ST
D. Vantaggiato-3m-ST
M Kallon-free- AMR
E. Ward-2m-CD
-Ayrıca trabelsi, fedorov, rivas gibi iyi oyuncularda gelmeyi kabul ediyolar ama çalışma izni vermiyo ingilizler :(
2 tanede coach yazacam, biri youth coachluğu kabul eden cok ii bi isveçli adı T. Nilsson diğeride italyan A. Scarpellino bunuda asistan yaptım:D
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
qpr satın alındı çünkü ondan dolayı o kadar paran var :D

hehe doru Formula1 patronu satın almış takımı, bende diyom bukadar para ne arıyo 2.lig takımında:D
ya bu arada eski toprak Ljungberg müthiş oynuyo hiç düşmüyo oyundan her maç reytingi 7-7.5 mutlaka asisti, golü oluyo ama AMR oynatcaksınız. helal olsun bonservisine verdiğim 26bin dolar:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Keirrison harika bi adam. Forvet, alabilirseniz mutlaka alın. İlk 2 sezon GS'ye bile alınabiliyor. Scoutlarım son halinin neredeyse pato kadar iyi olduğunu söylüyolar.

Bi de Dionisio Menendez diye bi adam çıktı regen, aldım altyapıma.

Sağ bek. Muhteşem özellikleri. Work rate 20 teamwork 17 falan. 17 yaşında 1.9milyon pound değeri.

Habib Beye milli takıma gitti Santon yorgundu Miidlesbrough maçınca oynattım. Karşısında Downing vardı tabi döküldü adam 5.8'le oynadı. Maçı da o adama rağmen 5-4 aldık :D

Ama eğer her oyunda çıkan regenlerdense falan diye yazayım dedim, sizde de varsa bi aratın bakın. Muhteşem bi adam çünkü, yarınları var :)
Sosyal ağlarda paylaş

genie scout oyunun tadını kaçırması bir yana , verdiği puanlamalar cidden çok kötü ve özellik gelişim hesabı hala rezalet.

scout ekibini ve player search kısmını iyi kullandığın sürece genie ye ihtiyacın kalmıyor zaten.

zevk konusu ise tartışmalı , ben nasıl olsa buluyorum adam ; ha genie ile bulmuşum ha scout ile ya da manuel olarak search ile..
Sosyal ağlarda paylaş

Kaleci arayanlara Meksikalı Ooacha var,13.5 milyon euroya 2. sezonun sonunda Hoffenheim'a aldım ve şimdiye kadar çok iyi bir performans yakaladı.Tek kötülüğü uzak mesafeli şutları çok içeri alıyor ama eğer o şutları çoğunlukla engelleyebilecek iyi defanslarınız varsa sorundan kurtulursun :)

Yazıldı mı bilmiyorum da Inter'in altyapısında Bolzoni var birde,orta takımlarda çok iyi oynuyor ve 2. sezonun sonunda bayağı bir talibi çıktı.

Bunun yanında Hoffenheim'da Demba Ba rahatlıkla alabileceğiniz bir adam ve çok iyi,5.5 milyon serbest kalma geyiği var.Zaten kazık attı bana gitti 16.5 milyon dolar veren A.Madrid'e değil de 5.5 milyon euro veren Portsmounth'a giderek kulübüne olan sadakatini gösterdi :)

Yine Werder Bremen'de Aaron Hunt çok yetenekli ve PA'si da bayağı yüksek,aynı mevki de Marko Marin'i de geçtiğimiz oyundan biliyor herkes zaten,ikisi alarak bir saçmalık yaptım ama iyi oldu değiştire değiştire oynatıyorum :P

Birde tam adını unuttum ama sağ bek'e N'Kolou'ydu sanırım Kamerun'luydu sanırım da adı daha karışıktı asdf,Fransa'da scoutlar buldu 7 milyon euro gibi bir rakama takıma geldi ve abartı iyi,deneyebilirsiniz.

Demba BA ama mutlaka alınmalı,takımda durmak istemiyordu yoksa asla gözden çıkarmazdım,16 milyon euroluk kazık bir yana iyi adam ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...