Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vestel Reklamı

Pascal

Öne çıkan mesajlar

Hastası olduğum bir diğer reklam. Adama yaşasın Türk Kapitalizmi dedirtiyor walla.
Çocukların Karabulutları ülkeden kovması falan güzel fikir iyi kurgu 10 üzerinden 8,5 veriyorum başarılarının devamını diliyorum...[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

ahah bende bu reklamla ilgili konu açmayı dğşünüyodum..
harbiden bittim o reklama
herifler damara dokunmuş tek kelimeyle..
aslında böle tüyleri diken diken eden milli duyguları kabartan daa çok bişiler olsa kendimisi daa ii hissederiz:) eheh mesela hackerlerimizi konu alan bi reklam filmi gibi mesela :D

türkiyeden hangi şehirden olduğu anlaşılamay bi grup bilgisayar hackeri fpi in databaseine girip tüm verileri mtv nin web sitesinde yayınlamayı başardılar ::D eheh hoş olmazmı[signature][hline]recep tayiibin dayı oğluSU www.simasher.com.tr.tc
Sosyal ağlarda paylaş

Ata binen adam dikilmeden ata doğru eğilerek bassa deparı. ahh ahh ben ata binmeyi bilecem, bi tane atım olacak, sahil kenarına koyacaklar atla beni, isterse ferrari gelsin yakalayıp indiremezler o attan beni. hani bi laf vardı bi reklamda
ona kalsa 1352345345km hiç durmadan gider :P[signature][hline]...steal,hide,stealth,runaway,sell...
Sosyal ağlarda paylaş

• 13 yıl sonra ...
Sosyal ağlarda paylaş

hehehehee dedim moldova da mı dönüyor reklam? demeye kalmadı bastı kiril alfabesini...

alıntı,
said:
Erasmusa gidince vestel

veya,

said:
fox99ist
Tam da duştan çıktıktan 10 dakika sonra bu videoya denk gelmek.Şansımı s.keyim

EthanTheEx
işte vestel çamaşır makinesine at yıkasın donu
Sosyal ağlarda paylaş

@Fransuxa

kardeşim survivor'luğuna saygım var ama

1) karşındakini tanımadan konuşma, herkesi kendin sanma. herkes sivilceli ergen değil
2) reklam çekiyorsun velev ki sivilceli ergenlerin zevkini baz alacağız, reklamdaki standart sivilceli ergenin haşat edeceği insan değil. türkiye'de genel standart nefes alsın yeter zira.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...