Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunter hybrid talent

Adrassil

Öne çıkan mesajlar

bazıları ok şeklinde bazıları top şeklinde (icon olarak). o top gibi olanlar misket işte, kurşun. gun silahları için. bi de o bowların böyle yenileri geliyor, level atladıkça. dps leri artıyor üstünde yazar zaten, atıyorum x arrowu 1.2 dps ise level 15 de aldığın y arrowu 5.2 dps dir (tamamen sallamadır). gidip x i kullanma, y yi kullan dps artsın. MOAR PEWPEW
Sosyal ağlarda paylaş

survival yada mm olsanda petsiz takılırsan 1k civarı dps kaybedersin. 3 spec te birbirine yakın dps yapıyor ptr da şu an. ben BM devam etmeyi planlıyorum, 51-17-3 tarzı bi şeylerle. MM den 3 puan kesip cobra strikes fulleyip deneme yapmak lazım açıkçası. Improved Tracking teki her talent kaba hesapla 25 dps civarı artırıyor.

pet seçimine gelince, 51 puan BM talenti almayanlar için cat raptor yada wasp iyi gibi. exotic pet alabilenler için devilsaur ve spirit beast te var seçenekler arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
survival yada mm olsanda petsiz takılırsan 1k civarı dps kaybedersin. 3 spec te birbirine yakın dps yapıyor ptr da şu an. ben BM devam etmeyi planlıyorum, 51-17-3 tarzı bi şeylerle. MM den 3 puan kesip cobra strikes fulleyip deneme yapmak lazım açıkçası. Improved Tracking teki her talent kaba hesapla 25 dps civarı artırıyor.

pet seçimine gelince, 51 puan BM talenti almayanlar için cat raptor yada wasp iyi gibi. exotic pet alabilenler için devilsaur ve spirit beast te var seçenekler arasında.

bende aynen böyle düşünüyorum en azndan pve içn mantıklı olan bu.Cobra strikes düşünülebilr ama çok da bozmadan 50/16/6 şöyle bişi blki,hani bm genel hat itibariyle böyle ztn,exotic açılır açılmaz ,diğerlerine patch gelnce değiştire değiştire bulunur
Sosyal ağlarda paylaş

lal a 30 sn cd geliyor. mm için 11-53-7 tarzı bişeyler olabilir bence.

brutality, anlattığınla gelen değişikliğin uzaktan yakından alakası yok. 30 sn den yüksek cdli pet özellikleri gcd gerektirmiyecek, budur gelen değişiklik. scorpid öldü zaten, RIP, scorpid poison stacklenmiyor artık.

her 3 specin dpsi de eşit olacak diyor blizz. survival çok az farkla önde falan diyor ama görelim bakalım. explosive shotın live serverlarda olacağı halini ptrda deneme fırsatı bulamadım, benim denediğim zaman da hala çok fazla vuruyordu, açık ara öndeydi survival. katsayısı düşücek falan dediler ama son halini göremedim daha.
Sosyal ağlarda paylaş

4-15-52 ve Wasp pet ile patchwerkte 5.1k dps yapabildim. enchant,gem ve glyphleri hala bm için ayarlanmış durumdaydı. eskiden bm ile yaptığım dpsin aynısı. bir değişiklik yok benim için şimdilik.

BM ye 2 puan daha koyulup, 1 imp hawk ve 1 focused fire biraz daha dps artırımı mümkün gibi. replenish gidicek ama o zamanda. raid setupına göre denenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...