Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

5/10

İki kişi seyrettik. Işıkları fln söndürdük. Başladık seyretmeye. Başlarında sıkıldık baya ama öyle pek korkutup geren bir kısmı olmadı sondaki çatı katı sahnesi hariç. Cloverfield güzeldi bundan.

2/10
Berbattı

4/10

Film bittikten sonra aklıma gelen ilk düşünce What the fuck just happened oldu :D Cidden anlamadım filmi.
Sosyal ağlarda paylaş

pek sarmadı, hele final felan doyurmadı. işin içinde matematik gibi bir derya deniz olunca ben açıkçası daha kompleks bir film beklemiştim.
öyle bi film arıyorsanız fermat's room'u tercih edin:

yine de elijah wood / john hurt, bolca ingiliz aksanı ve kasvetli ingiltere havası için tavsiye edilebilir. not veriyorsak
6/10

hani bazı filmler vardır, böyle ilk 15-20 dakkada seyirciyi avcuna alır ve bırakmaz, sonrasında size iyi kötü kendini izletir, bu film de öyle başlıyor, "ulan iyi bi film olacak galiba" diyorsunuz, ama sonradan çok bayıyor, artık bitsin diyorsunuz, ama bitmiyor da, 2 saat 10 dakka namussuz.
sadece kitabını okuduğum için ve biraz da stephen king hatrına sonuna kadar sabrettim, o kadar. kitabı okuduysanız hiç boşuna heves edip de izlemeyin, zihninizde yarattığınız Desperation'a zarar vermeyin. Kitabı okumadıysanız piyasada daha iyi yüzlerce korku filmi var, onlara takılın.
notum 4/10, o dördün ikisi Pearlman ve karakteri Entragian için. Filmdeki tek başarılı ve göze çarpan unsur diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Asagidaki filmler begendiklerim arasinda oldugu icin notlari yuksek. Topic'de de hic bahsi gecmemis.

8/10

Ben begendim. Guzel yapmislar. Hafif Israil propagandasi kokuyor ama olsun.

8.5/10

Klasiklerden bir savas filmi.

8.7/10

Japonlarin Iwo Jima savunmasini anlatiyor.
Bu da klasiklesti artik.

Bunu izlemediyseniz mutlaka izleyin. Kurt bir kizla, milliyetci bir hakimin yasamlarinin kesismesi ve sonrasinda olanlar. Bu film Turkiye'de yasaklanmisti bir ara. Hala Avrupa kanallarinda sik sik gosterilir.

7.7/10

Japon Cin savasi hakkinda bir film.
8.6/10

Rusya ve Finlandiya savasi hakkinda bir film.
Zamanina gore bayagi guzel bir yapim.

7.8/10

Muhsin Bey kesinlikle izlemeye deger bir film.
Izlememis olan izlesin. Ugur Yucel ve Sener Sen bayagi dokturmus.
8.5/10

Kahraman polisimiz Los Angeles polisinin kirli camasirlarini ortaya cikariyor.

8.8/10

8.5/10
Wolfgang Becker'in en saglam yapitlarindan.
Dogu Almanya ile Bati Almanyanin birlesmesinin hikayesi...

8.5/10

Ve gene Dogu ve Bati Almanya hakkinda bir film.

Ruanda'daki savasi anlatan bir film. Babam tavsiye edince ve film bu kadar guzel cikinca bayagi sasirmistim. Tabii bundan once

Hotel Rwanda'yi izleyebilirsiniz.
Ikisine de bol keseden 8.5 veriyorum.

Sanirim bu kadar yeter simdilik.
Daha cok film var da, isim gucum var.
Bunlarla idare ediverin. :)

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...