Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Nelson Mandela serbest bırakılmadan önceki 1 sene içerisinde ANC (G. Afrika cumhuriyeti'nin IRA'sı) ile hükümet arasında gerçekleşen müzakereleri konu alan bir film.

Tarihle ilgili ilginç bazı bilgiler de öğreniyorsunuz. Bu görüşmeleri başlatan kurumun bir altın firması olduğu gibi, ANC'nin barışa giden yolda elde ettiği tecrübeleri IRA ve HAMAS'la paylaştığı gibi.

Belgeselvari daha çok; ben beğendim ama. 7'si var.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Bugün film izlemedim, dizi izledim.Onları da koymiim konsept kaymasın.

Fakat bir üst posttaki arkadaşın izlediği film dünyanın en tırışkadan filmidir, kendimi tutamadım.

tabi zevk meselesi. Amma velakin bu tarz filmlerin %90 ı tırışka olduğu için yine diğer örneklerine göre iyi kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Revenge said:

Tom Cruise ve Jack Black çok iyiydi.Film de fena sayılmaz,ikinci kısmı bol bol güldürüyor.
Kanka sana notum : 6.5/10

Dün ilk 20 dakkasını izledim uykum geldi bıraktım. Bugün yine 20 dakka daha izledim yine sıkıldım bıraktım. Bilmiyorum yarın devam eder miyim bayık geldi baya.
Sosyal ağlarda paylaş

"Golden Virginia" said:

http://chadfilmblog.files.wordpress.com/2008/11/dead-mans-shoes.jpg

epic bir film
10 üzerinden 9 veriyorum
llama' nın topağından çaldım öneriyi. süper süper kesin izleyin

Dead man's shoes,The Life of David Gale,Ondskan,Cashback...
Bu gibi filmler az duyulmus ama mükemmel filmlerdir.Herkesin izlemesi gerekir bâbında söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Dün ilk 20 dakkasını izledim uykum geldi bıraktım. Bugün yine 20 dakka daha izledim yine sıkıldım bıraktım. Bilmiyorum yarın devam eder miyim bayık geldi baya.

Dikkat ettim de her mesajın böyle be abi :D Öyle 20 20 izlersen birşeye benzemez.
Bu da bugün izlediğim ;

Bir iki ufak yer dışında gerçekten kötüydü. 4/10
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Revenge said:

Tropic Thunder

Tom Cruise ve Jack Black çok iyiydi.Film de fena sayılmaz,ikinci kısmı bol bol güldürüyor.
Kanka sana notum : 6.5/10

Devamını izledim şimdi. Fena değilmiş. Tom Cruise ne alaka diyordum filmin sonunda möh diye kaldım ahahah çok iyimiş hakkaten. Hadi ben de 6,5/10 veriyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...