Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Cube'ün yönetmeni Vincenzo Natali'nin filmi.

Sonu az çok tahmin edilebilir olsa da görsellik ve filmin ilk yarısında yarattığı merakla 6/10 notunu veriyorum.

Tavsiyem izlemeden önce konusunu pek kurcalamamanız,
filmin en kafa karıştıran yerleri ilk yarısı, bi de onları bilip de izlerseniz çok bi zevk almayabilirsiniz.

eğer aradığınız kendini ve anlattığı hikayeyi ciddiye alan bir fantastik filmse (o da nasıl oluyor demeyin, en azından kendi içinde bi tutarlılığı olan filmlerden bahsediyorum) hayal kırıklığına uğrarsınız. Bu film afişte de yazdığı üzere tam bir mavra. Yani, o kadar olmasa da, bir miktar ZAZ ekibinin yaptığı veya Scary Movie serisinde gördüğümüz türde absürdlüklerden var. Bunu böyle bilerek izlediğiniz zaman keyifli bir film. Bi kere Haluk Bilginer ve Bülent Emin Yarar muhteşem oynuyor.

Bir de uyarıda bulunayım, çok sağlam küfürler var, ama hiç şikayet etmeyin, çoğu yerde cuk oturmuş. yani o durumda kim olsa öyle küfreder yani.

Unutmadan söyleyeyim, filmin soundtrack'i felan yok galiba, ama finalde Haluk Bilginer'in sesinden tadımlık duyduğumuz Böyle Bir Kara Sevda parçasının tamamını dinlemek isterdim. Hacivat-Karagöz filminin soundtrack'inde de vardı bikaç şarkısı. Haluk Bilginer albüm yapmalı bence.
Sosyal ağlarda paylaş

eet efendim bugün

Memento;

ve

izleyiverdim.

Memento karışık bi film bayağa ama güzeldi 6/10 alırken,Knowing
ise bence başta çok güzeldi böle doğaüstü falan filan sandım kehanetleri şuyu buyu,ama sonlarda o uzaylıların işe girmesiyle hele hele en sonda o gariban sabileri bomboş kırlara hür bi ağacın altına bırakmalarıyla sempatim yok oldu :d ama filmin tamamı için 7/10 alır.

Sosyal ağlarda paylaş

Mementoya 6/10 knowing e 7/10 baya garip kacmıs.. =)) begeni meselesi tabi..

neyse ben bugun

Fast and furious un 1. filmini
Annapolis i
Scrubs in Sezon 1- 6 7 bolumunu izledim simdi acaba ne izlesem die duusnuyorum..

nasılsa sag altta film acık ben wow oynuyorum :D:D:(bi de tek annapolisi ciddi izledim galiba)
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün terminator 1'i izlemiştim. bugün değil ama yarın ikincisini izlicem. üçüncüsünü direk atlamayı planlıyorum. bi kere izlemiştim, yeter de artar bile. sonra salvation'u tekrar bi izlerim.

o kadar apocalypse muhabbetinden sonra dengeyi sağlamak için romantik komedi falan izlerim bi iki tane de.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada dün

bu filmi izledim,gerçek bi hikayeden yola çıkılmış olması cezbetti beni,gerçek hikayeli korku filmlerini pek beğeniyorum. ama bu klasikti,hatta bunun atası Haunting diye bi filmdi yanılmıyosam.
6/10 veya 5/10 alır benden,çünkü hiç bi numarası yoktu beklediğimiz şeyleri yaşattı hep.

Sosyal ağlarda paylaş

dün izledim aslında ama koyim gene de.

kitaptan çok kısılmış ve değiştirilmiş baya eğer yanlış hatırlamıyorsam kitabı. bu yönünü sevmedim ama filmi izlerken hiç sıkılmadım ve beni filmin üstünde tutmayı başardı. oyunculuklar filan da gayet iyiydi.

10 üzerinden 7 verdim ben de.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...