Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

cok fazla hassas seye rahatsiz oldugunu dusunuyorum di, acikcasi genel kani burada en azindan 'bu' filmle ilgili konusulanlar bizler icin spoiler degil senin icin spoiler, nasil sen saygi bekliyorsan bizden senden de biz ayni seyi bekliyoruz.

ne bu forum, ne de dunya, senin tek tarafli yorumlarindan kurulu degil .

tekrar ediyorum, ustteki yazilanlardan bahsediyorum bazen isin ucu kaciyor hakli olabilirsin, ama genelde hep sen hayiflaniyorsun spoiler konusunda..

seni filmi izlerken kafanin ustunde paticikteki yazilanlarin bulundugu baloncuklar ve somurtkan bir suratla hayal ediyorum nedense :)

hayir spoilera alsak, passwordlu spoiler isteyecekmisin gibi geliyor bana :D

summon biceps btw
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

ve kahramanımız di her konuda haklı olduğu gibi bu konudada haklı çıktı
yoksa haklı değilmi ? insanlar sırf uğraşmak istemedikleri için haklısın diyip geçiyolarmı ?

Tartismak istemiyorsan ya en bastan yazmazsin ya da adam gibi "abi anlasamiyoruz bosuna tartismayalim" dersin.

Ikisini de yapabildigini gormedik simdiye kadar. Tum forum ahalisine karsi tek de kalsam bu konuda adim gibi eminimki sorun bende degil.
Sosyal ağlarda paylaş

burda bi anda 5 kişiye karşı olduğun zaman biz genelde sorunun sende olduğunu 2 saat önce anlamıştık
ama sen her zamanki " dediğim dedik çaldığım düdük, her konuda ben haklıyım, rage e girer ona buna atar yaparım" kafasında hala anlamıyosun
spoilerlık bişey yok
adam çölde yaşıyo
adamın sakalı çıkmıyo adam köse
adam yemek yemiyo
aslında filmin fragmanında falan adam amazon ormanlarında falan takılıyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

cok fazla hassas seye rahatsiz oldugunu dusunuyorum di, acikcasi genel kani burada en azindan 'bu' filmle ilgili konusulanlar bizler icin spoiler degil senin icin spoiler, nasil sen saygi bekliyorsan bizden senden de biz ayni seyi bekliyoruz.

ne bu forum, ne de dunya, senin tek tarafli yorumlarindan kurulu degil .

tekrar ediyorum, ustteki yazilanlardan bahsediyorum bazen isin ucu kaciyor hakli olabilirsin, ama genelde hep sen hayiflaniyorsun spoiler konusunda..

seni filmi izlerken kafanin ustunde paticikteki yazilanlarin bulundugu baloncuklar ve somurtkan bir suratla hayal ediyorum nedense :)

hayir spoilera alsak, passwordlu spoiler isteyecekmisin gibi geliyor bana :D

summon biceps btw

Ahah ya o kafamin ustundeki paticik balonu cok yanlis degil. Hani super zeka bir tip degilim de aklimda kaliyor namussuz. Unutup gitsem daha kolay olurdu benim icin.

Bir de spoiler'lara bakmadan gecebiliyorum abi, bir derdim yok onlarla ilgili =)
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

spo ile ilgili demedim zaten bende, kermite karsi dusuncende o kadar eminsinki (kermitle ilgili bir sey), tum forum aksini kabul etsede sen kabul etmiyorsun gibi bir sey anladim ben.

sonucta buda urkutucu bir sey :)

Dert anlatmaya calisirken konusmak yerine laf satasip laf sokmaya calisan herkes icin dusuncem ayni abi. Emin olmayacak ya da durup dusunecek birsey yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

5 gün içerisinde gözle görülür bir zayıflama olacağını düşünmüyorum. (ki zaten ilk iki günü falan bişeyler yiyo) Ayrıca gürül gürül sakalı çıkmayan adamın -ki Alston'da öle- 5 günde saçı sakalına karışmaz

di said:

Thanks for the spoiler. (tu)

kusura bakma dostum ama sadece yazmış olmak için yazmışsın. Çok da gereksiz uzamış konu ama yinede iki kelam edip kapatacağım. Spoiler; herhangi bir şekilde finale veya kritik bir noktaya, kısacası işin gazını kaçıracak bir hususa yapılacak göndermelerden o filmi izlemeyenleri korumak için yapılır. Burada bununla uzaktan yakından ilgili bir durum yok. İzleyince anlayacaksın zaten. O yüzden rahat olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

şöyle söyleyeyim
sana şimdiye kadar, defalarca defalarca mantıklı ve adam akıllı cevap verilmesine rağmen, sen her seferinde aynı tepkiyi verdiğin için bizde adamına göre muamele çekiyoruz.
bak biz dedim. kermit ve türevleri.

Valla Gokalp bildigin acinasi soylemler sunlar. Bir ara "ne seker adammis lan bosuna kapismisiz bunca zaman" demistim kendi kendime de anlasilan gayet gecici bir durummus. Satasmadigin adam, trollemedigin konu kalmadi resmen tekrar geldiginden beri.

Hani nasil biri oldugunun tek kaniti burdaki mesajlarin da degil. Sana gercek hayatta dayanamamis, katlanamamis insanlar da biliyoruz.

Neyse, konuyu da epeyce baltaladim farkindayim. Kusura bakmayin onun icin. Ahanda bitiyorum burda bu muhabbeti.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kac film de ekleyeyim, hatami telafi edeyim.

Edward Scissorhands

http://leadproductions.files.wordpress.com/2009/12/edward_scissorhands_poster_smaller.jpg

Cocuklugumda izlemistim, ev ahalisine izletirken tekrar bir daha izledim. Gayet guzel. Buyuk kucuk demeden izlenir.

9/10

Knight and Day

http://www.filmizle4.com/vidresim/Knight-and-Day-2010-Filmini-Turkce-Altyazili-Izle.jpg

Epeydir salliyordum bu filmi klasik hollywood filmi diye ama bekledigimden daha eglenceli cikti.

7/10

Taken

http://alltopmovies.com/wp-content/uploads/2009/02/taken-movie-poster.jpg

Bunu da izlemistim daha once, hanima izletmek icin bi daha izledim, yine begendim.

7/10
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

kermit said:

şöyle söyleyeyim
sana şimdiye kadar, defalarca defalarca mantıklı ve adam akıllı cevap verilmesine rağmen, sen her seferinde aynı tepkiyi verdiğin için bizde adamına göre muamele çekiyoruz.
bak biz dedim. kermit ve türevleri.

Valla Gokalp bildigin acinasi soylemler sunlar. Bir ara "ne seker adammis lan bosuna kapismisiz bunca zaman" demistim kendi kendime de anlasilan gayet gecici bir durummus. Satasmadigin adam, trollemedigin konu kalmadi resmen tekrar geldiginden beri.

Hani nasil biri oldugunun tek kaniti burdaki mesajlarin da degil. Sana gercek hayatta dayanamamis, katlanamamis insanlar da biliyoruz.

Neyse, konuyu da epeyce baltaladim farkindayim. Kusura bakmayin onun icin. Ahanda bitiyorum burda bu muhabbeti.

trollemediğim ?
sen burayada gelip trollüyo diyosan tekrar tekrar söylüyorum daha önce 1 milyon kere söylediğim gibi
TROLL KAVRAMI BAYA DEĞİŞMİŞ YA
nasıl biri olduğum hakkındaki kanıtının temelleride baya zayıf temellere dayanmış. tahmin ettiğim kişilerse eğer.
ayrıca şekerim veya değilim kime göre neye göre ?
sende bi problem varsa demekki sana şeker değilim. kalkıpta forumda ufacık bi lafı bile ciddiye alıp rage e giren ben değilim. büyük problem yapan sensin.
uzamasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...