Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

http://s0.cinema.com/image_lib/11086_poster4.jpg

içimdeki bütün umut ve iyiliği aldı götürdü film. ulan ne biçim bişi ya. off

kesinlikle izleyin. ama böyle kötü anınızda filan izlemeyin yani.

abi of. izledikten sora resmen bitmiştim. çok çok fena bi film. beni bu kadar etkileyen bi film daha önce izlememiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2010/10/127_hours_poster_01-535x792.jpg

6/10
eh iste. gercek hikaye olması cok etkileyici tabi ama filmi begenmedim. herif de iyi oynamıs aslında ama detaylara cok takılan birisiyim film konusunda. 5 gun bisey yemeyen adam hayvan gibi zayıflar. bi de sakallar uzar yani, hep aynı sekil kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2010/10/127_hours_poster_01-535x792.jpg

6/10
eh iste. gercek hikaye olması cok etkileyici tabi ama filmi begenmedim. herif de iyi oynamıs aslında ama detaylara cok takılan birisiyim film konusunda. 5 gun bisey yemeyen adam hayvan gibi zayıflar. bi de sakallar uzar yani, hep aynı sekil kalmaz.

çok ama çok başarılı buldum
8.1/10

yuh imdb le aynı puanı vermişim.

detaylarla ilgili bir sıkıntı göremedim. 5 gün içerisinde gözle görülür bir zayıflama olacağını düşünmüyorum. (ki zaten ilk iki günü falan bişeyler yiyo) Ayrıca gürül gürül sakalı çıkmayan adamın -ki Alston'da öle- 5 günde saçı sakalına karışmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

sana gore spo bizlere degil, ne olacak ki simdi ?

filmlerin trailerlerinde daha fazlasi var onlari izlemiyorsan burasinin cozumude basit. herseyden bahsetmiyorum tabii ama bu yazilanlari spo olarak goremiyorum acikcasi.

film colde geciyor begendim densede sana gore spo o vakit.

Ya uzatmayayim, sadece rahatsiz olanlar olduguna parmak basayim kafasindayim da madem oyle gel o zaman abi boyle;

Trailer'da filmden sadece kisa sahneler goruyorsun ki kimi zaman onlar da spoiler'dan beter olabiliyor. Ama soyle bir durumda adamin kac gun yemek yedigi kac gun sictigi sacinin sakalinin ne kadar uzadigi/uzamadigi kismini trailer'dan gorme sansin yok.

Bunlar cok ufak seyler kabul ama genel yaklasim bu sekilde oldugundan hatiri sayilir kereler boyle ufak olarak kalmis degil.

Bana gore spoiler degil derken de "spoiler/degil kavgasina luzum yok, olmamasi lazim" demek istiyorum ama olaganustu basariyla yanlis yorumluyorsun.

Bir de "sana gore spo bana gore degil" deyip gecmenin "ben boyle dusundugumden rahatsiz olanlar cok da seyimde degil" demekten pek bir farki yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yalnız ben film konularını genelde okumuyorum mesela

hani böyle avatar gibi filmlerin konularını okurum umursamam ama bu tarz filmlerde hiç bişi bilmek istemem mesela :)

Bak benden baska bir kisi daha yazmis mesela hemen benden sonra. Demekki bu konuda hassas olan bir ben degilmisim.

Daha onceki benzer muhabbetlerden dolayi baska kisiler oldugunu da biliyorum.

Hani boyle bir durumda "bize gore spoiler degil" deyip kestirip atmak "cok da skimizde degilsiniz" demek ile ayni sey. Anlamadiginiz ya da isinize gelen sey bu.

Ha durum boyleyse bosuna konusuyoruz zaten, kesinlikle ayni hassasiyette ve kafada kisiler degiliz demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...