Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

8/10

aslında film sekizlik değil gibi, hani bir senaryo yok, baştan sonunu duydunuz orada burada, ama sinema sanatı açısından başarılı, bir de sonunda buruk bir gülümseme kalıyor içinizde, veriyor vermek istediği duyguyu.

sonunda

sinirlerini keserkeni acıyı iyi yansıtmışlar o ses efektiyle, başka türlü olamazdı hakikaten.

Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

season of witch

pearlman ve cage neden kendini heba etmiş anlamadım. Çok salak bir filmdi.
sırf kadro için 3 / 10

spoiler değil konusu bu olduğundan yazıyorum. vebayı cadılara bağlamak filan ahahahahah çok iyi lan

evet ben de hiç beğenmedim ya...daha farklı bir şey bekliyordum.En azından sorcerer's apprentice filmi gibi eğlenceli,şakalı fantastik bişi olsaydı,gerilim olmuş,saçma sapan bir gerilim.Gerilmekten sürekli yanımdaki çocuğun ayağını tekmeledim
-pardon.
demekten de bir hal oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

8/10

aslında film sekizlik değil gibi, hani bir senaryo yok, baştan sonunu duydunuz orada burada, ama sinema sanatı açısından başarılı, bir de sonunda buruk bir gülümseme kalıyor içinizde, veriyor vermek istediği duyguyu.

sonunda

sinirlerini keserkeni acıyı iyi yansıtmışlar o ses efektiyle, başka türlü olamazdı hakikaten.

ya bu filmde bişeyler eksik ama çözemedim. daha iyi olurmuş bu film. daha olabilecek halde olan filmlerden nefret ediyorum. ukte kalıyo içimde. yönetmen olup hepsinin remakeinin yapayım bari
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...