Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Markette ondekiler minciklanmistir diye arkadakileri secenler

reyou

Öne çıkan mesajlar

roket adam said:
Abi valla 2 sene değil ya. Yalan mı dicem. Nereden baksan 5 senesi var. Ayrıca tip de toparladı. Roket kıvamına geldim yani sdfkj

Artı hakkaten annem giydirmiş gibi lan. Atkıyı bile resmen o sarmış, anne kokuyo. Özledim annemi yaa.

Yavaş yavaş düşüyoruz, 4 bence :D .
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha fotoğrafın exif bilgilerinden Panasonic NV-GS44 ile 17-01-2005' te saat 22:55' te çekildiğini anlayabiliyoruz :) .

Makinanın tarihi filan yanlıştır heralde di mi :P . (ki genelde böyle mağazalardaki makinaların tarihi üretim yılıyla aynıdır, yani bir ihtimal geri bile olabilir :D )

ayrıca edit:
ginaly said:
6 yıl evvel öyle plazma lcd falan yoktu arkadakiler gibi.

hehe :D .
Sosyal ağlarda paylaş

kutusundan yeni çıkartılan makinalarda tarih o yılın yılbaşı gibi gözükürmüş,mesela 2005 üretimi kamerada makinayi açtığın anda 1 Ocak 2005'i gösterirmiş,yani tarihi birinin ayarlamış olması mantıklı görünmediğine göre o tarih yanlış ve roketadam haklıymış,

şuan yanımda otobüsle istanbul'a doğru geliyoruz dasf oha bu arada otobüste internet var lan asdf yeni fark ettik

dp:roket hala o tipte,saçlar yok sadece
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
kutusundan yeni çıkartılan makinalarda tarih o yılın yılbaşı gibi gözükürmüş,mesela 2005 üretimi kamerada makinayi açtığın anda 1 Ocak 2005'i gösterirmiş,yani tarihi birinin ayarlamış olması mantıklı görünmediğine göre o tarih yanlış ve roketadam haklıymış,

şuan yanımda otobüsle istanbul'a doğru geliyoruz dasf oha bu arada otobüste internet var lan asdf yeni fark ettik

dp:roket hala o tipte,saçlar yok sadece

O yılın yılbaşı değil, üretildiği yılın yılbaşı olarak gözükür. Ki dediğin olaydan üstte bahsettim zaten. Ayrıca dediğin gibi olursa gerçek tarih ancak daha ileri olabilir, daha basite indirgersek 2006 olabilir 2007 olabilir. 2004, 2003 olamaz mesela :) .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...