Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel Futbol Maçı v14

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

hahahah tam aradıgımız sey bz bole cok organize olamıyoduk halısaha maclarında senden sonra artık cok guzel organize ataklarla sampiyonluga kosarız ne tdsi bea :D[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Toplarız ya sorun olmaz. Fizban'da yetişir bence 5 te dersten çıkıp sahaya?[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Fizban yetişir ya kimse tutamaz onu.
*!Gaza bak gaza*[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Apex-, 04 Mayıs 2004 22:44 tarihinde demiş ki:
uzun zamandir oynayamiyordum,adam eksikse oynarim bende hamlastik gerci ama bisi olmaz :)

adam eksikse deil oynucanmı oynamıyomusun ona gore beklien uzuuuuun bir liste war :D[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Pascal büyü yapmaya calısıyosan sadece benim ve asistanım Bathory nin büyüleri tutar
sen çekil hele kenara ;)

bjklinin duası kabul olsaydı maçlara en azından 1 forvetle cıkıp oynarlardı[signature][hline]Grandmaster Hamburger
evim evim güzel evim :)
Sabaha kadar int olmayacakmış söylentisi üzerine
GE-TA, 30 Nisan 2004 21:56 tarihinde demiş ki:
Kovalara internet dolduralim o vakit. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Angelus,Holy,Kenderleme,Sabo,Arcane,Ben,Gris,babacum,bathory,apex,hill,dynamic
boylece tamamladık simdi sıra kadro kurmada simdiden baslayalım itirazlara gore anca belirleriz...

Takım1:Kenderleme-hill-tora-arcane-gris-dynamic
Takım2:Holy-Sabo-Angelus-bathory-babacum-apex[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

1)cuma7-8 olsun
2)cumartesi simdi tmm dienlerin bazılarına uymayabilir mesela bana :D pirelli rallisine gitme sansım war...
3) apexi bilmiom nasıl oynadıgını o kdr gerisi ne guzel takım...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!

blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Takım1:Kenderleme-hill-tora-arcane-gris-dynamic
Takım2:Holy-Sabo-Angelus-bathory-babacum-apex
1)hillle aynı takım olmak istiyoruz...
2)sabo angelus sen hep aynı takım oynuyosunuz ole kasın istedim
3)grisi al istersen ama sizde defans olsun die aldım grisi bize bizdede forwet yoktu..
4)isterseniz apexle dyanyı deiştirelim ve arcanele babacumu
5)kender le holy 1er kaleci, madem istemiyosun holyi bize wer onu nie dert ettin anlamadım...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!

blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...