Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bmw Yeni Z4

prozzak

Öne çıkan mesajlar

Dünyanın en dengesiz kızı olurdun herhalde sen.. Şuandaki dengesizligini düşünürsek, herhalde gündüzden akşam verme planı yapıp sonra vazgeçip türkiyede abaza oranını düşürseniz bile psikolojik sorunlu erkek sayısını arttırırdınız.. Ben küflü kaşar demedim dikkatini çekerim küflü peynir dedim.. Hani Ağzında b.ktan bi tad bırakıpta o kadar para verdigin için mecburen çok beğenmişsin ve tadı güzelmiş gibi davranmak mecburiyetinde oldugun peynir..
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
o zaman türkiyeki kızların sorununun türkiyede yaşamak ve türk genlerine sahip olmak olduğunu anlıyoruz senin bu çıkarımından..

ayrıca peynir konusunda tam yağlı beyaz peyniri tek geçerim , öle gurmet gurmet takılıp da ağzımın tadını bozamam kusura kalma :)

Kesinlikle kızların sorunu "türk" olmak..

Olm senn nerende yağ var tam yağlı olasın.. Senden ultra light bşi olur onu da börek içinde malzeme olarak bile kullanmam poğaça içine bile koymam.. Belki sade poğaca içine koyup, insanlara satıp, 2 parça peynir çıkınca yüzlerinde bir tebessüm yaratmak için kullanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
tam bir obursun prozzak burda da kanıtlıyorsun.. kızlar için 1 satır poğaça için 10 satır!

ayrıca ufak şeylerden mutlu olabildiğini de anlıyoruz.. poğaça içinde azıcık peynir görünce gülümsüyorsun falan , bunlar hayata pozitif baktığını gösteren şeyler..

HAHAHAHAHAHAAHAH

Olm 1 satır yeterli bu kızları anlatmak için fazla birşeye gerek yok.

Oburluk mu ? Nein damağına düşkün.. Yıllarca okulda yedigim patetesli poğaçaların içinden 2.5 gr patates çıktıgı için sevinmeye alıştım.. Sade nin içinden 2 parça peynir benim için lüküs lüküs..

Olm o degilde sen şimdi kız olsan z4 lü erkeğe verecektin

Peki araba sahibi kız olsaydı ne kullanan bi kıza verirdin onuda merak etmio degilim hani

msela Serra yı bir araba içinde düşünmeye çalışıorm ..
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
z4lü erkeğe vericeğimi kim söledi? benimki tamamen mekanik bir fantezi , z4e vericektim ben , mini cooper olarak!

serrayı da araba içinde düşünme , özel üretim transporter arkasında şöförlü olarak düşün ;)

z4 ün neresi mini nin neresine girecek :S

Bu kimyemi ortam sana yaramamış. Iyi davran kendine bugunlerde..

Özel üretim olmasının sebebi gothic kişiliginden mi?
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
hayır bünyeden :D

Bilmiyorum bilio msn kılavuz balıklar balinalara ve kılıç balıklarına yapışıp yönlerini şaşırtıo.. Hayatımda ilk kez kılavuz kız gördüm hemde 2 tane serra ya yapışıktı ama serra yönlerini şaşırtıodu.. Serra nın o bünye ile sırtında melek kanatları.. burada şeytanlar var demesi.. off off
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...