Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard Türklere düşman kampanya yapalım

Buyse

Öne çıkan mesajlar

AKINCILAR said:
Seviyeyi korumayi beceremeyen insanlar zaten muhattabim olmaz. Anlatilmak isteneni anlamiycak kadar aptal degil, benim bilgimi ölcecek kadar da akilli degilsin. Bir kere anlatirim anlamak isteyen anlar. Kaninda var milletimin küstahlik yapmadan konusamamak & yazisamamak.

Konuyu neden çarptırıyosun ben bilzz engelliyo diyorum sen telia ttneti engelliyo diyosun..artı sana kimse aptal demedi konuyu anlamadıgını gördüm bir kaç kez daha oku dedim sadece seviyeyi düşüren sensin topic basından beri postarını istersen bir daha OKU.Hatanı kabul edip haklısız yalnış anlamışım diyeceğin yerde hakaret ediyosun cocuk gibi. ki artık ihtimalde vermiyo değilim
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksiz bir başlık, müdahale etmiim dedim ama klasik Türk mantığı ile eziklik duygusu ön planda yine nedense.

Arkadaşlar, sorun "büyük ihtimalle" TTNet ve Telia'dan kaynaklı.

Blizzard'ın bizi engelleyen bir durumu söz konusu değil. Olduğunu varsaysak bile hiçbir şekilde bunu kanıtlayamazsınız, kanıtlasanız bile değiştiremez, durduramaz veya ortadan kaldıramazsınız.

Senelerdir benzer problemler yaşıyor oyuncular, bundan önceki birçok MMO'da da oldu.

Bu konuyu şimdilik kapatıyorum, lag/latency hakkında söylecekleriniz varsa da, başlığı bu değil.

Sakinleşme zamanı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...