Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Giremeziğiniz site kalmasın - Alternatif bir yöntem

buðra

Öne çıkan mesajlar

İndireceğiniz bu küçük yazılım sanırım dns'leri değiştiriyor ve ABD çıkışlı dnsler kullanıyor. Ya da bunun gibi bir şey yapıyor ve sonuçta ip adresinize baktığınızda ABD simgesi görüyorsunuz :D

Bununla hulu.com dan sorunsuzca dizileri/fimleri izleyebiliyorsunuz çünkü sadece ABD içi hizmet veriyor, en azından Türkiye'den önceden izleyemiyordum şu an izleyebiliyorum örneğin House 5x9 ve 5x10 u izledim, videolar hızlı yükleniyor ve kalitesi de iyi.

Diğer bir konu ise youtube. Tünel falan kullanmadan doğrudan girebiliyorsunuz.

Hız konusunda da bir sorun yok, en azından geniş bant kullandığım için yavaşlama farketmedim.

Tabi babalarının hayrına vermemişler bu hizmeti. Girdiğiniz sayfalarda en üstte google reklamına benzer bir reklam çıkıyor ama kapatabiliyorsunuz; rahatsız edici değil.

Antivirüsler de bir şey bulmadı rahat olabilirsiniz.

Son olarak, istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz. Bu şekilde olur da reklamlardan rahatsız olursanız işiniz bitince kapatabilirsiniz.

Kurulum
1)Öncelikle
http://hotspotshield.com/download/hss-win/HSS-1.10-install-anchorfree-76-conduit.zip
linkinden programı indirip kuruyoruz.
2)Sistemi yeniden başlatıyoruz (zaten kurulum sonunda bunu istiyor)
3)Masaüstündeki simgeye çift tıklayıp programı çalıştırıyoruz(işkillenmeyin hemen avast birşey bulmadı:D)

4)En sağ altta simge yeşil olmuşsa tamamdır.

5)Youtube.com a girip test ediyoruz.
6)Sayfalara girdiğimizde en üstteki reklamı kapatmayı alışkanlık ediniziyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...