Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Huntard Nerf

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

Belki hunterları BM den MM ye çekmeye çalışıyo olabilirler. Ama aslında Blizzard kendisi MM hunterları BM ye çevirdi. Eskiden raidlerde pet çıkartmamız bile yasaktı.

Ancak benim görüşüm, eğer bir hunter pve yapacaksa MM olmalı, level up yapacaksa BM, pvp için ise Survival gitmeli. Eğer bir hunter pve ye BM olarak giriyosa sanki doğru değilmiş gibi geliyor bana.

Aynı durum warlockların demonlarını pve de dps için kullanmaları gibi sanki. PVE ise dps i de warlock vermeli. Level up için demon kullanılabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Mach said:
rogueye bak garibim. ya kimse konusmuyo roguelar yapması gerekenden az dps yapıyolar adamların takıma etrafa hiçbir faydası yok bence ilk 5 ten aşağı düşmemeleri lazım.

Sap yapıyolar ya :) Hatta bazıları boss saplamaya çalışıyo :) Şaka bi yana bende aynı fikirdeyim. Ekranında o kadar kritik görüpde dps de aşağılarda olduğunu görmek tam bi şok :o Ancak yinede sword rogueların pve de dpsleri çok iyi
Sosyal ağlarda paylaş

kafana ediyim blizzard sana cok pis laflar hazirladim

hutner damage in cosmasinin sebebi steady filan degil malmisin blizz kendi oyununu bilmiyorsun, attack power bonus nerf scaling nerf direk, gear aldikca cosamiycak diegr clasalr gecerken ve aylarca buff diye agliycaz "bekliyip gorleim" olucak

pet damage bufflar yuzunden cok yuksek ama kendi kendine dusucek o raid item alip guclendikce pet yerinde sayicagindan, bunu bile gormekten acizler

isin komigi raid damage yuzunden agliyanalrin olmasi, retardlar raid yapmaya basladigindan beri raid ortaminin kalitesi dustu direk, adam daha cok damage yapiyorsa sevinmen lazim boss daha cabuk iniyor diye niye agliyorsun mal, 3 den fazla hunter alan wws logda gelmedi hunterlar spot caliyor geyigi donsun

butun nerfleri bir kerede dizen GC utanmadan birde "bir sorunu cozmek istiyorsak bir kerede cozup devam ederiz" gibi bir cumle kuruyor hunter arena sorunlari 5. sezonuna girerken kucuk kucuk bufflarla her patchde COZDUK diye yuzsuzluk yapmalarini unutarak

herkes deterrence dan umitliydi cok LULZ olmus ama ben hic sasirmadim
bubble gibi isliycek
saldiramiycan
sadece 180 derece direk onunden gelen damage a karsi

LOL
blizzard her zamanki gibi baska bir classin sahip oldugu bir yetenegi aptal birsuru limitle geldi koydu huntera

zayif bir blessing of freedom ile gucsuz bir execute yetmemis olucak palalardan bir ability daha aldik lulz

sirada ne var?
zayif bir blink ve ise ayramaz bir purge den sonra fikirde kalmadi

warlocklardan birsey koysunlar, su demonic telport hedesi ama 8000 mana olucak ve kullaninca %5 health e dusucen

iste mukemmel bir fikir!
hunter classi kurtuldu!

beni ise al blizz bak hunter devlerin gibi dusunebiliyorum artik
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden dinlediğim bir fıkra vardı. Tamamen anlatamayabilirim ama anafikri pek çoğunuza cuk oturuyor. Fıkra şöyle;

Köyün birinde bir Rum, bir Ermeni(yada Yahudi), bir de Türk yaşarmış. Bunların birertane gelir kaynakları inekleri varmış. Bir gün tanrı bunlara kızdırıyorlar, tanrı da ineklerini öldürüyor. Bunun üzerine bunlar yaptıkları şeye tövbe edip, tanrıdan özürdileyen dualar ediyorlar. Bir süre sonra tanrı yumuşayıp Rum'a geliyor "Seni affettim, dile benden ne dilersen diyor", Rum "Tanrım bir ineğim vardı öldü, lütfen onu bana geri ver" diyor. Tanrı da Rum'a bir inek veriyor.(lafı fazla uzatmadan Ermeni'de de aynı olay yaşanıyor, fakat Ermeni akıllı olduğu için ineğim hamileydi diyip 2 tane alıyor). Sıra Türk'e geldiğinde, Tükr ne dese beğenirsiniz; "Tanrım benim ineğimi öldürüp komşum Alininkine dokunmadın. Lütfen onunkini de öldür"

Siz de aynen fıkradaki gibisiniz. PvE fazla dps vermenin işinizi hızlı bitirmek dışında hiç bir getirisi yok. Siz de dps'i veren siz olmadığınız için adamları nerfleyin diyorsunuz. Bu söylediğiniz şey de ya kıskançlık yada afedersiniz salaklık.
Sosyal ağlarda paylaş

Esasında hayır, dediklerinle alakası yok pek. TBCde magelerin geldiği durum gibi düşün. Bir class çok rahat başka classların yaptığı işi yapıyor ve raid buff sağlıyorsa, bunları yapamayan bir classa karşı tercih edilir.

25m progress kasan bir guildde raidleader olsam eşit gear bir rogue ve bir hunter arasında seçim yapmam gerekse, direk hunterı seçerim. Çünkü şu anda hunter herşeyiyle rogue dan çok daha iyi bir class.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:

Siz de aynen fıkradaki gibisiniz. PvE fazla dps vermenin işinizi hızlı bitirmek dışında hiç bir getirisi yok. Siz de dps'i veren siz olmadığınız için adamları nerfleyin diyorsunuz. Bu söylediğiniz şey de ya kıskançlık yada afedersiniz salaklık.

burdan raid yapmadığını ya da dmg metersız oynayan bir tank/healer olduğun sonucunu çıkardım ben. bir dps'in tek görevi var, o da dps. eğer adam herşeyi mükemmel yapıyorsa ve hala hunter bundan 20% fazla dps yapıyorsa ya beni bufflayın ya hunterı nerfleyin der ve gayet de haklıdır bu isteğinde.
e tek classı nerflemek diğer bütün classları bufflamaktan daha kolay olduğuna göre en mantıklı çözüm nerf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...