Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mongoose enchant 2h staff (soru)

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

druid karakteri olan (veya çevresi sayesinde konu hakkında bilgisi olanlara sorum arkadaşlar)

wotlk ile beraber gelen değişiklikler sağolsun, her druidde klasik olan staff ench i +35 agility yerini mongoose a bırakmış durumda.

e hadi dedim modaya uydum ancak dün 1 saatlik grindda sadece 1 kere "lightning speed" buff görmüş bulunuyorum. ancak konuştugum druid "nerdeyse sürekli açık gibi mongoose proc" demişti.

elimdeki staff speed 3.0, konuştuğum druidde 2.4 speed li staff vardı.

bu mudur o farkı yaratan yoksa gerçekten çok az mı procluyor +35 agility daha mı iyi total dps açısından?

(veya mongoose uzun fightlarda mı sık procluyor ben mob grindlıyordum da sadece)

thanx :D
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:
hit raiting te önemli proclama şansı için.

+1 ayrıca druid icin hit gereksınımı rogue ve warrior icin olandan cok daha az. ornegın 40 civarı istedigini verebilir kanatindeyim. Tabi son düzenlemelerle ne olur bilemem.

Su BMden düsen mavi hourglass 40 hitle bende durmadan proclardı. En nihayetinde ikisi de "Change to hit"
Sosyal ağlarda paylaş

Change on hit icin vurmak lazım druid cok miss ceker. eskiden 40 50 civarı hit yetiyordu proc sansını arttırmak ıcın zaten seri vurus yapabiliyor cat. (1.0 sec atack speed)

Sanırım levle 80 icin bu dedıgım hit gereksınımı 90 100 olmus.

level 70te hit cap 142 idi
Level 80de hit cap 295 olmus druid ıcın.

hit ver öyle dene 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli bir bilgi Mongoose PPM enchantmış arkadaslar (proc per mob yanılmıyorsam) ve 45 sanıyelık cdsı varmış.

Tek mobla kapısırken mongoose acılması zor ıhtımal olabılır ayrıca bır kere acılırsa ıkıcısı acılmayabılır. Fakat idol of terror %85 sansla yani neredeyse her mangleda acılıyordu benim.

Bakalım +35 (yada ileride gelecek +80 agi veren enchant falan mongoosedan daha ıyı olabılır cunkı sabit agi verecek) suan mongoosedan daha ıyı dıyenler var.
Sosyal ağlarda paylaş

mongoose un ppm dedikleri procperminute

ve 45 sec yada 60 sec kadar bir hiddencooldown ı var
yani procladıktan sonra tekrar proclaması için bu cd nin bitmesi gerekiyor

rog umda double mongoose la bütün fightlarda hemen hemen görüyorum ben proc u, hatta çoğunda 2 tane görüyorum stackleniyor bide meret :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...