Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arthas...

Peppermint

Öne çıkan mesajlar

Kesilecegi belli mi? yoo farzedelim kesilecek sana mı kestirecekler yoo :) gelecek üc bes titan pantheondan alıp götürecekler.Kapatacaklar Eternal Cell'e o kadar.İllidan'a yapılan muameleyi yapacaklar sonra oda yine kacacak kısır bi döngü aslında kötülü tamamen yok edersen iyiliğin karşısında kim duracak...

XXXII expantison on world of warcraft
Flower Picking Raid falan yaparsın artik yada Flower Throwing Raid... çiçekler böcekler envai çeşit heşere börtü böcek... Yada onu geçtim tamam sargeras gitsin kesilsin bu sefer bi tanrı gelecek "N'aptınız lam siz o benim Championumdu o" diyecek (Titanlar tanrı değildir.) bu sefer o başlayacak. Ben bu sefer onun FANBOİ'si olucam.!'^+% Devlet Adamı muamelesi yapıcam...Lore budur zaten.Senaryo...Oyunun Consepti...Özüne uygun olduktan sonra herşey... Hatta PvP bile Loredur(Tuaren gider Gnome keser Lore'a uygun davranmış olur.) PvP yapmak değilde Rp Yapmak Lore'a sadık kalmaktır demek yalnıştır (tıpkı yalnış yazmam gibi yanlıştır.)

Biri gider biri gelir bu hep böyledir.
-LfM World Of Warcraft Last Villain Spot!

Edit: Kız mevzusuna gelince 4 yıllık sevgilim var WoW oynarım/oynarız Hatta onun adına Karakter actık bırlıkte oynarız o oynar ben bakarım genel de ben oynarım o bakar ilerdede cocuklarımızla bırlıkte Party yapıp dungeon farmlamayı dusunuyoruz. İs There Any Problem? Hayır kendinize bakıp sizin mahrum olduğunuz şeyleri başkalarındada görmeye çalışmanın savunma mekanizmasının bir yolu yöntemi olduğunu biliyorum o yüzden hoş görüyorum.Gayet sosyalim iş güç sahibiyim. Sivilcelerimden kurtulalı envai çeşit sakal modeli yapıp bozabiliyorumda... Nedir ki ortada Lore'u sevenle alıp veremediğiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Warchief said:
Nedir ki ortada Lore'u sevenle alıp veremediğiniz?

Bunu diyen olmuş mu? Bu konuda olumsuz, iki mesaj yazan oldu herhal, biri ben diğeri de Xaenin.
Halen daha da lore u sevip, oyunu çılgınlar gibi zevkle oynayanlara bir lafım olmadığını ama bunun bi oyun olduğunu "bakınız yine söylüyorum, oyun bu" olduğunu unutup böyle Matrix e dalan insanlaraydı lafım. Ha dalarım, zevkim bu, benim zevkim seni mi gerdi dersin. Of course no diyorum bende. there is no problem at all.
Ama yine de piksel ile hayat kavramcıklarını hatırlayıp, özlü sözler ile filan bağdaştırmak ara sıra iyi gelir. İş güç sahibi olduğumuzu sanıpta, aslında olmayan birşeyi yaşıyormuşuz filan durumları olmasın (oha oluruz sonra)
Sosyal ağlarda paylaş

Balonum uçmuş gördüm üzüldüm.Keske az cevap verseydimde hep kalsaydı...(:P)

İsim kullanmadım o dedi bu dedi demiyorum demeyeceğim.Madem alındın açıklama yaptın kabulum.Tavsiyelerin temennilerin çok güzel.
Ama Lore seven birine yönelik gelişen şu son üç beş yazışmada Lore Tutkunu/Yorumcusu = HardCore Player gibi bi izliniminiz olduğu kanısına vardım. Bu da Yanlış. En basitinden Wow Accountu Frozen takılıp wow forumlarında hala Çene çalan birisi olduğumu söylebilirim. Hardcore Player (idim) değil uzun zamandır casualim.Mob ve Player kesmekten daha önemli işlerim olduğundan kapattım.Dönem Dönem açtırırım kapattırırım.Son Oynadığım dönemde LOREMASTER için Eastern Kingdom ve Kalimdor Questlerine kasıyordum. Para mı kazandırıyor? Reward icin mi? Experince... ? Evet bildiniz Tittle... ve de daha önce neden yapmadım bunları dedigim birçok questle karşı karşıya kaldım. Vay be ben bunu bilmiyordum dediğim iyi ki de yapmışım dediğim...
İşte konuyu buraya çeken şey Monthius'un Lore seven ve değer veren birini görmek güzel diyip bana cevap vermesi benim cevaba cevap vermem sonrasında uç beş kişinin lafı vs vs.

Arthasın(Lich King) akibetini konuşmak için bile Lore bilgisi olması gerekiryor diye düşünüyorum yanılıyor muyum?
Onları kim yarattı Chris Metzen ee warcraft lore'u ne? Chris Metzen'in yazıp söyledikleri cizdikleri vs... E o zaman?

Lore'u bilmek güzeldir.
Lore'u yorumlamak tartışmak paylaşmak güzeldir.
Yukarıdakileri yapmak sizin vaktinizi çalıp vay be ne boş işlerle uğraşmışım demenize neden olmaz.Endişeye gerek yok.
Temelinde Fantastik kurguyu sevmek yatar.Yüzüklerin efendisini seven adama diyebilir misin bu lafı? Yada Ejderha kanadı serisi ölüm kapısı serisi cart curt... İşte budur olay.

Hardcore Gamer olmak olumsuz bir tiptir örnek alınmamalıdır.
Ama Lore yapmak Lore bilgisine sahip olmak bambaşka boyuttur.
Ve bu bilgiler eşliğinde oyunu oynamaksa (casual) tadından yenmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Warchief said:
Balonum uçmuş gördüm üzüldüm.Keske az cevap verseydimde hep kalsaydı...(:P)

İsim kullanmadım o dedi bu dedi demiyorum demeyeceğim.Madem alındın açıklama yaptın kabulum.Tavsiyelerin temennilerin çok güzel.
Ama Lore seven birine yönelik gelişen şu son üç beş yazışmada Lore Tutkunu/Yorumcusu = HardCore Player gibi bi izliniminiz olduğu kanısına vardım. Bu da Yanlış. En basitinden Wow Accountu Frozen takılıp wow forumlarında hala Çene çalan birisi olduğumu söylebilirim. Hardcore Player (idim) değil uzun zamandır casualim.Mob ve Player kesmekten daha önemli işlerim olduğundan kapattım.Dönem Dönem açtırırım kapattırırım.Son Oynadığım dönemde LOREMASTER için Eastern Kingdom ve Kalimdor Questlerine kasıyordum. Para mı kazandırıyor? Reward icin mi? Experince... ? Evet bildiniz Tittle... ve de daha önce neden yapmadım bunları dedigim birçok questle karşı karşıya kaldım. Vay be ben bunu bilmiyordum dediğim iyi ki de yapmışım dediğim...
İşte konuyu buraya çeken şey Monthius'un Lore seven ve değer veren birini görmek güzel diyip bana cevap vermesi benim cevaba cevap vermem sonrasında uç beş kişinin lafı vs vs.

Arthasın(Lich King) akibetini konuşmak için bile Lore bilgisi olması gerekiryor diye düşünüyorum yanılıyor muyum?
Onları kim yarattı Chris Metzen ee warcraft lore'u ne? Chris Metzen'in yazıp söyledikleri cizdikleri vs... E o zaman?

Lore'u bilmek güzeldir.
Lore'u yorumlamak tartışmak paylaşmak güzeldir.
Yukarıdakileri yapmak sizin vaktinizi çalıp vay be ne boş işlerle uğraşmışım demenize neden olmaz.Endişeye gerek yok.
Temelinde Fantastik kurguyu sevmek yatar.Yüzüklerin efendisini seven adama diyebilir misin bu lafı? Yada Ejderha kanadı serisi ölüm kapısı serisi cart curt... İşte budur olay.

Hardcore Gamer olmak olumsuz bir tiptir örnek alınmamalıdır.
Ama Lore yapmak Lore bilgisine sahip olmak bambaşka boyuttur.
Ve bu bilgiler eşliğinde oyunu oynamaksa (casual) tadından yenmez.

'nuff said... =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BEN MİSTİK BİR BÜYÜCÜYÜM HERKESİ KESERİM NAMUSLUYUM ÇOK İYİ BİR İNSANIM ŞİMDİ YOLDA GİDİYORUM KARŞIMA ORC ÇIKTI ZAR ATTIM DÜŞEŞ GELDİ ÖLDÜ HANA GİRDİM ORDA CÜPPELİ YAŞLI ZAVALLI BİR ADAM VAR O DA NESİ BU EFSANE BÜYÜCÜ KUPAPUTMUŞ BANA GÖREV VERDİ GÖREVİ YAPMAM İÇİN KÖYLÜLERE YILLARDIR MUSALLAT OLMUŞ KÖTÜ DRAGONU ÖLDÜRMELİYİM DRAGONUN YUVASINA GİTTİM BANA ÜFLEDİ ZAR ATTIM HEPYEK GELDİ AMA KUPAPUTUN BANA VERDİĞİ MÜTİŞ MUSKA SAYESİNDE ATEŞLERİ DONDU DRAGON KAÇTI KÖYLÜLER KURTULDU

Abi bakın yıllarca frp oynadım ama şu posttan sonra topic bitmiştir ya. Ahaha olm bu ne?
Sosyal ağlarda paylaş

futbol konuşmak , wow kounuşmak yada karı kız muhabbeti yapmak arasında bir fark yok , ama burda patcik güruhu bazı bireylerinin dalga geçtiği , sürekli bilgisayar oynayan ezik, gözlüklü , obez , sivilceli (fiziksel görüntüden genelleme yapılmasının yanlış olmasına rağmen bu karakter tipi bu imajla özdeşleşmiştir) tiplerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm anladım yani popüler liseli cocuklar frpcilerle dalga geciyo hehe
kendilerini gercek hayatta gormek isterdim eheh

bi insann hikayelerden hoşlanması için gozluklu sisman fln olması gerekmez. olsa bile burda bu kadar yuzeysel yargılamalar yapan bi guruh varsa vay halinize.
kaldı ki bi ekranın arkasından gelip yüzsüzce insanlarla dalga geçen sülüklerin gerçek hayattaki hallerini görmek isterim cidden. bu tip ezik davranışların arkasında epey eskilere dayanan komplekslerin kokusunu aliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...